Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hosszú hajú férfiak ti hogy...

Hosszú hajú férfiak ti hogy hordjátok a hajatokat?

Figyelt kérdés

Nekem most olyan vállig ér, és copfba hordom...

De nem tudom engem valahogy irritál hogy copfba van inkább hordanám kiengedve de az úgy meg nagyon meleg (mind télen mind nyáron (mondjuk télen az utcán jó mert "fűt" de pl terembe nem annyira...)



2013. okt. 23. 15:59
 1/4 anonim ***** válasza:
A nőknek is azt szokták mondani, hogy ha valaki mindig összefogja a haját, akkor le kell vágatni, mert így semmi értelme a hosszú hajnak.
2013. okt. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

pontosan erre jutottam én is... :S

Ha össze gumizom ugye az még töri is a hajat

2013. okt. 23. 16:14
 3/4 jpeter1 ***** válasza:
Nekem térdig ér. Vagy befonom, vagy kontyba rakom. A kontyot szeretem mert nagyon kényelmes. Kibontva engem is nagyon melegít és vigyáznom kell hogy ne lógjon bele mindenbe, meg ha rágyújtok még figyelnem kell, hogy a gyújtó lángja ne kapjon bele.
2018. febr. 22. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Kiengedve és kész....akit zavar az vágja le!
2019. jún. 12. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!