Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hányszor mossak hajat egy héten?

SYxalag1 kérdése:

Hányszor mossak hajat egy héten?

Figyelt kérdés
14 éves fiú vagyok és mindennapi tesim, illetve edzésem van. Általában minden nap, kivétel péntek és szombat mosom. A nap végére pedig folyamatosan zsírosnak látom. Le kéne szoknom a mindennapi hajmosásról, vagy használjak a samponon és a balzsamon kívül valamit?

2018. febr. 21. 19:12
 1/3 anonim ***** válasza:
81%
szokj le a napi mosásról, minél gyakrabban mosod, annál jobban zsírosodik
2018. febr. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szokj le rola, nem egeszseges. Max menj at rajta vizzel, ha megizzadtal
2018. febr. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én nem használok sampont, szódabikarbónával és almaecettel, meg persze sok vízzel mosom a hajam kb. hetente. Sokkal egészségesebb és lassabban zsírosodik, persze nem is büdös meg gusztustalan, teljesen rendben van.


Szerintem ha vízzel átmosod, amikor izzadt, akkor az elég kell, hogy legyen, aztán hetente egyszer-kétszer meg mosd meg, ahogy jól esik.

2018. febr. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!