Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek hogy ne töredezzen...

Mit tegyek hogy ne töredezzen a hajam? Valaki valami jó módszert?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok, tavaj festettem be először a hajam szőkêre hozzateszem azelőtt is szökés hajam volt, nem nagyon akartam de nem nagyon nőtt, és nagyon töredezett, festés után elkezdtett nőni egy ideig úgy tűnt használt neki a festés mert nem töredezett és szépen nőtt is. Aztán most az utóbbi hónapokban, megint elkezdtett töredezni, sőt már nem is nő annyira, hiába vagattam le belőle és már azt vettem észre hogy hajmosas után nagyon sok haj marad a fèsűben.. Hozzateszem, hogy csak 5hetenkent festem, akkor is csak a lenőtt hajtöveket.. valami jó módszert valaki .. Előre is köszönöm.. 😉

2018. febr. 21. 21:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Maga a látható haj csak elhalt szaruképződmény, amit mindenféle kémiai behatás roncsol (festés, szőkítés, mosás). Télen a haj rosszabb alapállapotát a kevésbé változatos táplálkozással hozzák összefüggésbe, azaz, hogy a hajhagymák (szőrtüszők) tápanyag ellátása romlik.
2018. febr. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!