Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajnövesztés gyorsan, otthon?

Hajnövesztés gyorsan, otthon?

Figyelt kérdés

13 éves lány vagyok és férfi fazonú hajam van.

A fodrászom nagyon rövidre vágta így mihamarabb meg akarom növeszteni.

Olyan technika kéne, amit otthon megtudok csinálni!

Tojásról hallottam már, de még nem próbáltam ki és ez egyszerűnek is tűnik!

Kérlek segítsetek, illetve a normákat nem ismerő emberek pedig kíméljenek!



2018. febr. 22. 16:53
 1/3 anonim ***** válasza:
A haj havi 1-1,5 centit nő. Egyénfüggő, de általában 1cm minimum mindenkinek nő. Ezt felgyorsítani sajnos sehogy nem lehet. Nagyon sok hajnövesztő praktikáról lehet olvasni a neten, ricinusolaj, hajvitaminok de egyiktől sem fog többet nőni mint általában, felesleges pénzt kidobnálni ilyenekre, nem működnek. (tapasztalat, én szinte mindent kipróbáltam amit lehet). Szóval a hajnövesztés csak idő kérdése, a legtöbb amit tehetsz az hogy rendesen ápolod (balzsam, hajvégápoló, minimális hajszárító és hajvasaló használat), így megelőzheted hogy ami havonta nő ne töredezzen vissza vagy ne kelljen levágni.
2018. febr. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
27%
Az etrendtol fugg az egesz leginkabb. Sok vitamindus kaja, es gyorsan meg fog noni az.:)
2018. febr. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én hajvégápolót használok rá, de az nem fogja drasztikusan megnöveszteni, csupán kíméli a hajvégeket, hogy ne töredezés miatt kelljen visszavágni és kicsit segíti a növekedést (nem egyik napról a másikra).


Nekem egyébként hátközépig érő hajam van, soha nem nőtt meg hosszabbra, de mióta használom a hajvégápolót, hosszabbra is nőne (ha hagynám, de engem zavar, ha hosszabb, így onnan már visszavágatom).

2018. márc. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!