Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanásos hátra mit kenjek?

Pattanásos hátra mit kenjek?

Figyelt kérdés

Az arcommal nincs gond, de a hátam mindig pattanásos, mitesszeres. Arra szeretnék valamit használni, mert kezdem unni, hogy csupa rücsök.

Esetleg fekete manna szappan jó lehet?

Ti mit ajánlanátok?

20/l


2018. febr. 22. 16:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem Zyneritet ajanlotta a borgyogyaszom, es szepen bevallt! Menj el haziorvoshoz, hog yirja fel receptre, mert nem kaphato veny nelkul.

Esetleg van meg az Akneroxid. En azt arcra hasznaltam, az elejen jo volt, de vigyazni kell hogy xsakis a pattanasos reszeket kend be vele, mert konnyen kiszarad es egyeb irritaciot okoz a borodon.

2018. febr. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2018. febr. 22. 22:28
 3/4 anonim válasza:
Szia! Ha esetleg inkább valami természetesebb megoldást keresel,akkor ajánlani tudom a teafaolajat.Nem csak a pattanásokat csökkenti, de az esetleges hegekre-foltokra is nagyon jó! Másrészt nem is olyan drága kb.800ft és a legtöbb drogériában, gyógyszertárban kapható.
2018. márc. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem legalábbis bevált ;)
2018. márc. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!