Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Legjobb alapozó zsíros,...

Legjobb alapozó zsíros, pattanásos bőrre?

Figyelt kérdés
Valaki tud ajanlani magas fedésű alapozót amit lehetőleg rossmanba, dmbe vagy patikabab be lehet szerezni? Max ár az 8ezer ft előre is köszönöm a válaszokat!
2018. febr. 22. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:
53%

Catrice Hd Liquid Coverage

Ez Rossmannba (is) kapható, 2-3 ezer Ft között van. Próbáld ki, hátha beválik.:)

2018. febr. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Porbaltam a fedese nagyon jo volt csak tartossaga szamomra szornyu alig volt rajtam 2 orat es mar jott le folkban az alapozo pedig probaltam kevesebbet tobbet felvinni de nem lett jo sajnos pedig pudert is hasznaltam azert koszonom a valaszt😊
2018. febr. 22. 21:14
 3/5 anonim ***** válasza:

Ajánlanám a Mac alapozókat, de azok 10ezer Ft körül vannak, ráadásul csak szaküzletben lehet venni.


Esetleg ezeket próbáltad már: Astor, Max Factor, L'Oreal, Rimmel? Ezek kaphatóak leginkább drogériákban. :)

2018. febr. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem zsíros a bőröm, de nem vészesen pattanásos, Maybelline super stay-t használok, és egy azonos színű púderrel be is púderezem magam.
2018. febr. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkepp kiprobalom😊
2018. febr. 24. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!