Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A DM-ben kapható Balea sampono...

A DM-ben kapható Balea samponok, tusfürdők és szappanok is vannak olyan jók mint a többi?

Figyelt kérdés

Sokkal olcsóbbak, mint a Nivea, Fa, stb. tusfürdők, de nem tudom megérik-e az árukat.

Van esetleg olyan, aki ilyennel mosakszik?

Mik a tapasztalatok?



2018. febr. 22. 20:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A tusfürdők, szappanok teljesen megfelelnek a célra, de samponból nem érdemes ezt a márkát választani.
2018. febr. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
60%

A tusfürdők pont nem váltak be, de nekem szinte semmi, nagyon száraz bőröm van.

A samponok közül a Professional vonalat szeretem, több is bejött közülük.

2018. febr. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
A hajbalzsamjaik nagyon jók, viszont a samponjaik annyira nem.
2018. febr. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Én Balea tusfürdőket és folyékony szappanokat rendszeresen veszek. Szerintem teljesen jók. Mindig sokféle új illat van, nem tudod őket megunni. Igaz, a tusfürdők illata nem olyan tartós, mint mondjuk egy Fa tusfürdőé, de ez nekem például nem gond, ilyen kis hétköznapi rohanós tusoláshoz pont megfelel. Én mondjuk azért is szoktam rá ezekre a tusikra, mert nem tudok általában spórolni a tusfürdővel, és inkább az olcsóbból használok el többet, mint a drágábból. :D Szerintem egy próbát megérnek.

Samponokról nem tudok nyilatkozni, mert azt még nem próbáltam. De nem is fogom valószínűleg, samponból ilyen téren kényesebb vagyok, arra nem kenek akármit.

2018. febr. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
A hajbalzsamból a fekete szerintem nagyon szuper, a sampon elég meh, a tusfürdőkből az alapok elég snasszak de volt pl az egyszarvús, azt imádtam.
2018. febr. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én tusfürdöt probáltam egyszer, de nekem nem jött be. Én csak dovet használok, kinaiban a nagy 800 ft sincs és elég 3 honapig, mert rohadt sürü, kiadós, jol habzik, imádom az ilaatát, tartos. Baleábol meg magamranyomok 20x annyit mint dovebol, két hét alatt elfogy.
2018. febr. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem egy tusfürdő márka van, amitől kijön az ekcémám, és az a Balea.
2018. febr. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Samponjaik irritàlnak, a tusfürdőik meg elmegy kategòria, de egyiknek sem marad meg az illata, egy-kettő elfér belőle a fürdőszobàba, de több nem. Nekem van egy dinnyés testradìrom tőlük, az pl kifejezetten jó, jól tisztìt. Viszont semmilyen bőrérzetet nem hagynak maguk utàn. Szerintem a làba nyomàba sem érhet a Fànak és a Niveànak. Inkàbb legyen egy normàlis, mint sok gagyi.
2018. febr. 23. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
A testápolóján kívül szeretem ezt a márkát. Amit próbáltam bevált.
2018. febr. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Pont a Nivea, Fa, és társaik borzasztóak :D Nézd meg az összetevőiket, és hogy mennyire irritáló anyagok vannak bennük. Én már évek óta nem vagyok hajlandó ilyeneket használni, és a bőrömön is látszik hogy figyelek arra hogy mit kenek rá. A Balea termékeknek mondhatni egy fokkal jobbak az összetevőik, és "minőségben" is kb ott vannak, ahol az említett márkák. Kérdés, hogy kinek mi számít minőségnek.

Használd a Krémmániát, keress rá a termékekre, szerintem érdemes ott tájékozódni.

2018. febr. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!