Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csináltatok már ilyen pakolást...

Csináltatok már ilyen pakolást/öblítést hajra?

Figyelt kérdés
Sok helyen olvastam, hogy a sör jót tesz a hajnak. Találtam is egy "receptet", ami az írja, hogy egy tojás sárgáját keverjünk össze meleg sörrel és utána csodás lesz a hajunk. Nos arról semmilyen információm nincsen, hogy ezt hajmosás előtt vagy után kellene csinálni és, hogy meddig hagyjuk raja. Aki csinált már ilyet, az tudna tanácsot adni? És ha csak simán sörrel akarnám leöblíteni a hajam, azt mosás előtt vagy után kellene? Nem lesz büdös a hajam? köszi a válaszokat.

2018. febr. 26. 09:50
 1/5 anonim ***** válasza:
33%
Semmi értelme ezeknek, mivel a tojásnak eleve nem elég kicsi a molekulája hogy behatoljon a hajszáladba, így semmi ápoló hatással nincs a hajadra. Nem véletlenül gyártanak hajápolási termékeket
2018. febr. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Sörös öblítést már próbáltam egyszer, nem lett büdös a hajam tőle, viszont enyhén ragacsos lett, nehezebben tudtam fonni és formázni, viszont annyival egészségesebbnek sem tűnt, úgyhogy egy próba elég volt.

Ami nekem igazán bejött a hajamra: kókuszolaj pakolás hajmosás előtt, sampon hígítása, balzsam, de leöblítve, utolsó öblítővízbe almaecet, és utána hajolajat használok. Így puha is és sima is a hajam.

2018. febr. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igazából szeretném, ha csillogó lenne a hajam, és hogy a fejem tetején lévő baba/eltört hajszálak is eltűnjenek, ne ágaskodjanak ott a fejem búbján. Ezért kérdeztem, mert sokan tanácsolták ezt a sörös dolgot.
2018. febr. 26. 12:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is fakó volt a hajam. :) A hajolajat ezért jó kipróbálni. Most Fructis-os van, de az Isana-s, ami olcsóbb, ugyanúgy megtette a hatását. Szép fényes tőle.
2018. febr. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
66%
En már próbáltam a tojássárgáját sörrel. Úgy csináltam, hogy késő délután megmostam úgy, tettem rá zuhanyzó sapkát, hagytam kb asszem fél órát, utána kimostam. A rendes hajmosast pedig reggel csináltam. Nagyon selymes, lágy es fényes lett tőle a hajam, úgyhogy nekem bevált.
2018. márc. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!