Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tiniként mit tehetek a pattaná...

Tiniként mit tehetek a pattanások ellen?

Figyelt kérdés

16 éves srác vagyok.

Sportolok, általában egészségesen étkezem (gondolok itt arra, hogy 2-3 hetente betérek vmi gyorskajáldába)

Szóval az arcomról lenne szó. Elkezdett pattanásos lenni, mióta elkezdett arcszőrzetem nőni. Azelőtt is elő elő fordultak, de most tényleg zavaróan sok van. Itt általában nem a nagy begyulladt bigyókról beszélek, hanem a pici eltömődött "faggyúciszták"? de akkor is frusztráló. A homlokom,hátam nem pattanásos, a halántékom sem igazán szóval kifejezettem az arcomról lenne szó.

Járok kozmetikushoz, voltam bőrgyógyásznál. tonicozgatok, és radírozom a bőröm.

Szóval ez lenne az első ilyen pont?

A második. A bőr alatt begyulladt nem tudom mi amit nem lehet kinyomni, nem fehér, csak be van duzzadva. Ezzel mit lehet tenni?

ÉÉs a 3. tudom nem szabad nyomkodni, de néha előfordul. Néha marad egy piros gyulladás szerű folt. Nincs bedagadva nem fáj, semmi, csak piros. Ezek ellen mit lehet tenni?

Köszönöm,



2018. febr. 27. 21:18
 1/4 A kérdező kommentje:
Elnézést, a fogalmazás miatt, nem igazán gondolkodtam írás közben, és nem olvastam el
2018. febr. 27. 21:19
 2/4 Saku14 ***** válasza:
A teafaolaj segit
2018. febr. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Kozmetikust hanyagold "direkt" úgy dolgozznak hogy minél többször kelljem majd járni hozzájuk (tapasztalat )


Pattanásra ajánlom a rejuvenál krémet nagyon sötét mustár színe van rá kell kenni az arcodra megszárad fehér lesz és lemosod


Vagy a baba szappant minden nap reggel este most meg az arcodat 1 hónap után simán észrevehető a váltózás


3.piros ízera jég és hagyjad békén

2018. febr. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"árok kozmetikushoz, voltam bőrgyógyásznál. tonicozgatok, és radírozom a bőröm. " helyes bőrápolási rutin kell - lemosó, tonik, pórosösszehúzó/pattanás ellenes szérum, hidratáló, heti egyszer bőrradír (én javaslom az enzimeset, nem a darabkásat) ill heti egy-kétszer pakolás - éjjelre lemosó, tonik, és éjszakai krém


tekintve, hogy pénztárcabarát megoldás kell, mivel 16 éves vagy müller CV anti-pickel termékcsalád vagy ha nincs a közeledben müller, akkor dm balea lila-fekete csomagolású cuccai hibás bőrre, mindkettő termékcsalád szalicilsavat és cinkket tartalmaz.


Bőrgyógyász nem küldött hormonvizsgálatra? Nem írt fel semmit?


Kozmetikushoz milyen időközönként jársz? 2-3 hetente kéne


"A második. A bőr alatt begyulladt nem tudom mi amit nem lehet kinyomni, nem fehér, csak be van duzzadva. Ezzel mit lehet tenni? " nem piszkálni, kozmetikusra bízd!


"Nincs bedagadva nem fáj, semmi, csak piros. " Tyrosur gél és előtte octenisept

És igyál több vizet! min 1 literrel többet, mint amennyit most iszol

2018. febr. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!