Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Normális, hogy még mindig így...

Normális, hogy még mindig így hullik a hajam?

Figyelt kérdés

Iszonyatosan hullik a hajam, azon kívül gubancos és csomós, és mosás után két nappal már mintha zsírosbödönbe fejeltem volna. Már évek óta próbálgattam pakolásokat, balzsamokat, mindenféle sampont, hajszeszt, fésüléskönnyítőt, sörélesztő kapszulát, már áttértem a színezőre pár hónapja. 5hete fodrász bánfi sampont ajánlott, azóta mintha még rosszabb lenne az egész. Ne mondjátok, hogy ne fessem egyáltalán, 23vagyok de már teljesen ősz.

Pár hónapja voltam bőrgyógyásznál, mert elkezdtem pattisodni is, kaptam ecsetelőt meg visszábbvettem a zsíros kajákból, a bőröm azóta szinte teljesen helyrejött. Na de a hajam.... Segítsetek, mit kezdjek vele?!


2010. jún. 9. 01:04
 1/10 anonim ***** válasza:

hát ha már ennyi minden kipróbáltál meg orvosnál is voltál nem tudom mit mondhatnánk még...


esetleg ricinus olajos pakolás? azt mindenki nagyon dicséri.

2010. jún. 9. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem ismerem, de kipróbálom. patikából, ugye?
2010. jún. 9. 01:11
 3/10 anonim ***** válasza:

teljesen ősz 23 évesen?? na ezt nem kajálom be, bocsi.


egyél sok sárgarépát meg élesztőt.

2010. jún. 9. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
és ammóniamentes festékkel fesd.
2010. jún. 9. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem menj el vérvételre!

nekem is hullott nagyon a hajam, és kiderült, hogy nagyon vashiányos vagyok (az átlag 10,5-nél kezdődik, nekem 2,1 volt..).

Mióta szedem a tablettákat és emelkedett a vasam, azóta nem hullik annyira, és nagyon gyorsan nő :)


15/L

2010. jún. 9. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

kedves 02:50-es hallottál már arról, hogy sokktól megőszül valaki? sajnos igaz, tökmind1 h 'bekajálod-e'.

nemrég volt laborom, hát sokminden nem stimmel benne, vasam pont igen :S

az élesztőt a bőrömre szoktam kenegetni, de akkor be-bekapok majd belőle. meg a répából is :S

2010. jún. 9. 08:15
 7/10 A kérdező kommentje:
kihagytam, garnier tartós színezőt használok mostanság
2010. jún. 9. 08:18
 8/10 anonim ***** válasza:

esetleg egy hormonvizsgálatot lenne érdemes még megpróbálni, szerintem hormonális dolog is okozhat hajhullást. valamint úgy tudom, hogy az is, ha a szervezetedben van valamilyen góc (fül-orr-gégészeti, fogászati, nőgyógyászati stb.)

sajnos jobb ötletem nincsen, de szerintem a bőrgyógyásznak is említsd meg(ha eddig nem tetted volna), hátha ő többet tud segíteni

2010. jún. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2010. jún. 9. 12:16
 10/10 anonim ***** válasza:
szia. Én a Forcapil kapszulát tudom ajánlani. Nekem is nagyon hullott a hajam, bőrgyógyász ajánlotta, 3hónapig kell szedni, igaz nem egyből jön ki a hatása, de 2hónap után nekem már szinte alig hullott a hajam. Azóta meg már nincs vele gond, pedig lassan 3hónapja hagytam abba a szedését.
2010. jún. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!