Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel tudom eltüntetni az...

Mivel tudom eltüntetni az Akné után maradt (nem súlyos) foltokat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

December óta kezelem az arcom Zineryt oldattal és Differin géllel. Elég durván aknés/pattanásos/zsíros volt a bőröm, ami mára már szinte teljesen helyrejött. Csak sajnos maradtak foltok az arcomon, ami most zavar. :( Egyelőre mindkét terméket tovább használom, nehogy kijöjjön megint az Akném. Tehát ehhez kéne nekem valami olyan módszer, amitől ugyanúgy tudom őket használni.

Valakinek valami ötlet? Nyárig szeretném helyrehozni teljesen az arcomat, hogy végre ne alapozóval legyen csak szép az arcom...

Előre is köszönöm!! :)


Ui: ha valakit a Zineryit oldat és a Differin gél érdekel, mert hasonló problémával küzd mint én, írjon nyugodtan kérdést, szívesen válaszolok rá! :)


2018. márc. 2. 08:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
AHA hámlasztót tudom ajánlani, én is pattanás utáni hegekre használtam
2018. márc. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Olvass utána a kémiai hámlasztóknak! Ajánlom még a retinol, C vitamin tartalmú kozmetikumokat
2018. márc. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A a mélyhámlasztást én is tudom javasolni, vagy az Ilcsi felé fekete szappant. Mondjuk én most egy Zindaclin nevű gélt használok pattanásos bőrre, de a hegeket is elég jól halványítja, pedig nekem évtizedek óta ilyen a bőröm.
2018. márc. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Himalaya barackos arcradír e-vitaminnal, Balea Reinigende Mask, isteni.
2018. márc. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!