Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ìgy mégis hogy fog...

Ìgy mégis hogy fog megnőni a hajam?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Szeretnèm megnöveszteni a hajam, most kb mellig èrő. Igyekszek minden "szabàlyt" betartani, teszek rà pakolàst, hajvègàpolòt, kòkuszolajat is nèha, hetente csak 1x vasalom/szàrìtom, akkor is hővèdő spray-el, jàrok 3 havonta nyìratni a vègèből. A hajamon làtszik, hogy nől mire odaèrek, hogy esekèdes a nyìratkozàs, de a fodràsz mindig levàgja ugyanolyan kicsire, mint minden alkalommal, ìgy ugyanoda lukadok ki minden 3. hònap utàn. Azt mondja, hogy csak azt vàgja amit nagyon muszàj. Ìgy mègis hogy növeszthetnèm meg a hajam?

#fodrász #haj #ápolás #hajnövesztés #vàgàs #hajvasalàs #hajszàrìtàs
2018. márc. 4. 18:57
 1/4 anonim ***** válasza:
próbáld ki hogy nem vágatod le 3 havonta,csak ha nagyon elvékonyodik a hajad vége. esetleg szedhetsz hajvitamint is (nem tudom mennyire jó, de ha én szeretnék hajnovesztest, magic hair kapszulával próbálkoznék). étkezz változatosan, sok zöldség és gyümölcs.
2018. márc. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy van egy üteme minden ember hajnövésének. Az enyém pl brutál gyorsan nő minden praktika meg fittyfene nélkül is, nemigen lehet ezt befolyásolni.

De ha nagyon fáj, hogy sokat vág a fodrász a hajadból, akkor

a) ritkábban kellene vágatnod

b) el kéne fogadnod, hogy töredezik a hajad vége, és így nehezebben nő.

2018. márc. 5. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezért nem járok fodrászhoz.
2018. márc. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia, detto ugyanez vagyok :D :(

Én megkértem a fodrászt hogy csak kicsit vágjon mert növeszteni szeretném, és bizony, ha azt akarod hogy hosszú legyen, akkor el kell viselned egy kis töredezést. Nekem is ilyen, nő egy centit de a végén meg letöredezik annyi, ezzel nem nagyon lehet mit csinálni :(

2018. máj. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!