Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajszínező, amit ki lehet...

Hajszínező, amit ki lehet mosni, de kitart hosszútávon? A lényeg hogy nekünk nem lehet suliba hajat festeni, ezért csak nyáron szeretném (kb 2 hónapra) beszínezni a végét (kékre vagy rózsaszínre ), és kéne valami márka, meg hogy hol lehet kapni.

Figyelt kérdés
Kérem ha valaki tud ilyet, válaszoljon, nagyon jó lenne.

2018. márc. 4. 20:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Coloriata vagy Palette, Crazy Color hajszínezőt én ajánlom. Bármelyik fodrász kellékesben kapható. Tubusban van, de kb 3-4 napig vagy 1hétig tart. Ha a végét akarod csak befesteni akkor az a tubus elég lesz rá kb 1 hónapig. De ezek a színezők szőke hajra ajánlottak :)
2018. márc. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, és köszi a tippet, közben megnéztem a L'Oréal hajszínezőket, amit te ajánlottál, és nekem sötétbarna hajam van, de a vége világosbarana, így a türkizzöld színt találtam rá. Szerinted ki fog jönni teljesen 2 hónap után?
2018. márc. 5. 06:41
 3/4 anonim válasza:
Én a Schwarzkopf Live hajszínezőket tudom ajánlani. Már kétszer volt festve pinkkel a hajam és 1 hónapig volt benne. Most jelenleg kék és ez is már lassan 1 hónapja van benne, de még mindig nagyon szép a színe. Bár nekem ki van szőkítve a hajam, de a barna hajat is szépen megfogja, csak akkor nem lesz olyan élénk színe.
2018. ápr. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Menj beegy dm-be es valaszd ki azt amelyik neked a legszimpatikusabb.Minden tubusra ra van irva ,h korubelul mennyi ido utan jon ki.
2018. jún. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!