Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Göndör hajra milyen frizurát...

Göndör hajra milyen frizurát javasolnátok?

Figyelt kérdés
Hullámos/göndör a hajam és rengeteg van belőle.A tövétől göndörödik és sehogysem jó, csak ha befonom vagy kontyba feltűzöm.Irtózatosan nehezen tudom kifésülni és kezelni.Ha levágatnám bob fazonra vajon azzal is a Bodri kutyára hasonlítanék?
2018. márc. 5. 18:05
 1/3 Skaiiripa ***** válasza:
79%

Nem feltétlenül. Ha rákeresel pinteresten, sok szép rövidebb göndör haj van. Szerintem fokozatosra vágasd, használj rá hajhabot hajmosás után. Szárazon pedig ne fésüld ki.

Szerintem a legszebb ha kiengedve hagyod.


By: egy szintén göndör hajú lány :)

2018. márc. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ha szárazon nem fésülöm, akkor hajmosáskor alig lehet kifésülni.Ha fésülködöm minden nap, akkor Bodri kutyás :D Harmadik nap már olyan ápolatlannak néz ki a fejem.

Nem szeretném vasalgatni, mert ugye a göndör haj amúgy is száraz, viszont egy rövidebb hajat könnyebben kezelnék.

2018. márc. 5. 20:14
 3/3 Skaiiripa ***** válasza:
79%

De az alap, hogy szárazon nem fésüljük ki a göndör hajat, hát ne csodálkozz ha úgy néz ki, ahogy :)

Vizesen kell rá esetleg hajbalzsam, fésüléstkönnyítő spray.

Szerintem először a hosszú hajad tanuld meg kezelni, másképp a rövid hajjal csak rosszabb lesz. Hosszú hajadat legalább felfogod egy copfba és ennyi, de röviden felugrik, elfekszed stb.

2018. márc. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!