Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fürdés/zuhanyzás közben mit...

Fürdés/zuhanyzás közben mit csináltok a hajatokkal hogy ne göndörödjön be?

Figyelt kérdés
Én fürdősapkát szoktam felvenni de a párától mégis begöndörödik :(
2018. márc. 7. 19:12
 1/5 anonim ***** válasza:
59%
Nekem sehogy se gondorodik be
2018. márc. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem erre voltam kivancsi 😛
2018. márc. 7. 21:14
 3/5 Metionin ***** válasza:
Nekem se göndöríti be semmi de a lakótársam szerint ez ellen nincs mit tenni mert a pára miatt be fog göndörödni. Ő is sokszor káromkodik emiatt, meg most az esős idő miatt is kelhet fel korábban hajat vasalni.
2018. márc. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen begöndörödik, nem lehet tenni semmit. Én örülök neki, meg az esőnek is, mert egyébként, ha magáról szárad, olyan lapos semmilyen hullámok vannak benne...se egyenes, se hullámos. Viszont így tök szép lesz. Nem gondolkodtál már azon, hogy esetleg neked is jól áll a göndör haj? A göndör haj szép, nem értem, miért kell mindenkinek egymást majmolni a vasalt egyenessel. Szerintem mindig a természetes formája a legszebb, legyen az egyenes, hullámos, vagy göndör. :)
2018. márc. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én feltűzöm a hajam kontyba, majd húzok rá egy hajpántot, azt a fajtát, ami a homlokrészénél szélesebb, az lefogja a hajam, és így húzok rá még fürdősapkát. Azt a kínaiba vettem, gumírozott a széle, ezért elég jól fed. Fürdés után pedig még addig magamon is hagyom, amíg ki nem nyitom a fürdőajtót, hogy távozzon a párás levegő.
2018. márc. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!