Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Haj vaxról vélemények? Lányok...

Haj vaxról vélemények? Lányok ti használjátok? Hosszú hajra is jó? Dm-ben volt balea power wax, gondolkodom hogy kipróbálom mert hosszú a hajam és hiába vasalom ki hihetetlenül bekócolódik meg kezelhetetlen

Figyelt kérdés
esetleg hajhab jobb lenne? nem szeretném hogy zsirosnak tűnjön, de vax zsirositja?
2018. márc. 9. 12:33
 1/5 anonim ***** válasza:
A wax inkább rövid, kócos frizurához jó. Hosszú hajhoz inkább valami balzsam vagy pakolás kéne, ami kisimítja.
2018. márc. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De hallottam hogy jò tincsezèsre hogy ne legyen rendezetlen, csak arra vagyok kíváncsi hogy mennyire tűnik majd zsírosnak
2018. márc. 9. 17:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagyon apránként vidd fel a hajadra, ki fogod tapasztalni hogy mennyit kell használni hogy ne tűnjön zsírosnak.
2018. márc. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy az a legjobb megoldás erre a problémára. A wax inkább rövid haj formázására jó. Erre a problémára egy jó hajhab vagy kondicionáló lehet jobb segítség lenne.
2018. márc. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
az a baj hogy máskor már hajhabot is használtam, és akkor sem vettem észre hatalmas változást, ezért gondolkodom hogy vaxal átsimitom vasalás után akkor majd nem göndörödik be meg nem kócolódik.. de olyan vélemény kellene aki már próbálta hosszú hajra
2018. márc. 10. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!