Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon elrontották a hajam,...

Nagyon elrontották a hajam, mitcsináljak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Sajnos történt velem 4napja egy olyan baleset, hogy a mellemig érő hajamat levágta az egyik kezdő fodrász ismerősünk ÁLLIG! 1hónap múlva lesz a tabló fotózás, rengeteget sírok és nem bírok tükörbe nézni. Vannak olyan gyógyszerek vagy módszerek amitől Szeptemberig megnőhet a hajam? Átlagosan a hajam 1.5cm-t nő 1 hónapban. Lehetséges, hogy fej masszírozás és minden egyéb hajápolási és hajnövesztő termék mellett a hajam szeptemberig 14-18cm-t nőjjön?
2018. márc. 10. 22:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
Lehetséges, de nem 100%. A haj meg szerintem a te hibád gondolom meg lett beszélve hogy levágja, csak most megbántad.
2018. márc. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Zoli780806 ***** válasza:
53%
Ha nem, akkor a melled próbáld feljebb helyezni.
2018. márc. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
60%
Menj el a Lafferton fodrászatba.
2018. márc. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%
Semmitől nem fog többet nőni sajnos. Ápold rendesen hogy ne kelljen vágni belőle
2018. márc. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Igen meg volt hogy 2cm megy le belőlle😭 de már mindegy kezdem megszokni, csak a tabló miatt vagyok nagyon elkeseredve. Arra van valakinek valami jó ötlete? :/
2018. márc. 10. 22:49
 6/13 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem még a vak is észrevesz 2 centi helyett majd 20-at.

Szimplán csak benézted és pánikolsz:)


Biztos vannak kencék, de azok szerintem max erősítik a hajat és nem gyorsítják a növést, de próbálkozz:)

2018. márc. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem így is szép vagy <3
2018. márc. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
55%

menj el egy profi fodrászatba (pl. White Hair) és ott majd csinálnak olyan frizurát ami tetszeni fog. megszokni idő, de a közepes frizurák között nagyon sok olyan van ami nagyon jól néz ki. egy jó fodrász tud olyat csinálni. plusz akár be is festetheted, mert a rövid haj jól néz ki ha be van festve. szeptemberig nem fog annyit nőni, arról mondj le.

ha semmiképp nem tudod elfogadni van még egy tuti megoldás: hajhosszabbítás. hosszabb lehet mint eredetileg volt...

semmi értelme sírni meg szomorkodni ha egyszer ennyi jó megoldás van :)

2018. márc. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Erre nem tudom milyen választ vársz. Ha levágták, akkor nincs mit tenni, meg kell várni, ameddig megnő. Addig esetleg parókát tudsz használni vagy ilyen hajtincseket (nem tudom minek nevezik) a hajadba rakni.
2018. márc. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Póthaj, vagy ha még nem festetted, fest be, de szerintem olyasmi színűre mint a hajad, nyár végére tuti nő 4 centit, de ne vidd túlzásba a festést, én mikor hajat növesztettem úgy kB 5 ként festettem, egyatalan nem érdekelt, hogy mennyire volt le nőve a haj tövek, 5 az nálam 5 hét, és egy jó tanács még, ha azt akarod, hogy tényleg nőjön a hajad, kerüld, hosszú ideig a hajvasalàst, göndörïtèst, hajszaritozast.. Szóval minden olyat ami roncsolja a hajad
2018. márc. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!