Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Szerintetek meddig...

Lányok! Szerintetek meddig érjen egy fiú haja, hogy szép legyen?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok, a hajam a derekamig ér.

Most ilyen hosszú: [link]



2018. márc. 12. 16:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

fiú vagyok de szerintem gáz ha ennyire hosszú persze lehet rocker az ember meg viking stílus de ez nagyon hosszú maksz lapockáig inkább csak nyak alja ha mindenképp hosszú

[link]

szerintem ez a menő hosszú haj a derék az túl hosszú

2018. márc. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%

Hát ez már durva. :D

Lehet egy fiúnak is hosszabb haja, de szerintem ez már szörnyen nézhet ki. Egyedi meg minden, de ez már nagy túlzás. Az pl pont jó kb, amit az első linkelt, de egyebként meg... rövidhaj forever. :D

2018. márc. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szerintem a vállig/állig érő az még okés, de ha derékig ér az egy icipicit már talán túlzás. Lehet, esetleg egy lány kellemetlenül érezné magát melletted mert ő is hosszú hajat akar és neked pedig jóval hosszabb, derékig érő hajad van. Ellenben ezzel lehet, hogy van akinek bejönne. Típustól függ minden esetre ahogy neked tetszik :)
2018. márc. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ami neked van az pont tökéletes lehet *_*

Én imádom ha egy srácnak hosszú a haja. És ha már hosszú akkor ne ilyen vállig érő hossz legyen mert az szerintem unalmas. Bár ez csak az én véleményem


Ma is láttam egy férfit akinek valami eszméletlen szép hosszú kb derékig érő haja volt. Jól megnéztem mert ilyet ritkán látni (a koncerteket leszámítva)

A metálos, goth, rocker lányoknak amúgy is bejön a hosszú haj egy férfin

Ne vágasd le semmiképpen se szerintem.

2018. márc. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Lehet hosszú csak ne legyen igénytelen.(igénytelen alatt értsd:kóc,kosz,töredezés stb)
2018. márc. 13. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A rocker féle a stílusod és úgy is öltözködsz, akkor TÖKÉLETES.

Ha nem, akkor könnyen lehet nőies, szóval figyelj arra hogy férfias légy.

Ami rövid hajat az első linkelt az nekem borzalmas.

Persze ez csak az én véleményem.

2018. márc. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!