Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Létezik olyan hajfesték,...

Létezik olyan hajfesték, színező (mindegy minek hívjuk), ami tényleg egyetlen lemosással lejön?

Figyelt kérdés

Ajánlottak már többet de aztán egyik se ilyen volt és bizony kellett idő, mire kopott.


Ismer vki olyan típust, amelyik szó szeirnt olyan h csak egy hajmosás és a szőke haj ismét szőke lesz a feketéből?


2018. márc. 13. 12:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt régebben hajszínező spray-m. Mondjuk az egész hajat nem igazán lehet vele befesteni. Bár ha kevés hajad van, akkor lehet. Színes csíkokat csináltam. Tényleg kijön egy mosás után. Sőt! Konkrétan mindent megfog :D Olyan volt az ágynemű, a nyakam, ahol izzadt a bőröm :D
2018. márc. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen van ilyen, bár én olyan próbáltam ki, ami 9-10 mosás után tűnik el teljesen a hajból. Feketét vettem, de nekem csak sötétbarnára fogta be a hajam.
2018. márc. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]


Én ezt tudom javasolni, ez egy színező hab. Elég erősen fog, de amint víz éri, ki is jön (legalábbis a hajból).


Meg még kipróbálhatod ezt is, bár nem tudom, ez mennyire fogná be feketére a szőke hajat: [link]


Illetve talán a hajkréta még, ami könnyen kijön mosással.

2018. márc. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Loreal Colorista, bár ez drágább és nemtudod a hosszú vastagabb hajad egészét vele befújni (kb 2000Ft körül van)

Amit én vettem legutóbb az a Müllerben volt és valami Volor Spray volt a neve a játékok részlegn volt, gondolom a buli/party részlegen, tudod ez a farsangi maszk, műfog közeli polcokon van, ha még lehet kapni (1000 Ft volt) es eleg nagy teruletet rendesen befog, nekem is a nyakam is olyan lett, a kabátom is, de belefekszel eg kád vízbe 1-2 percre és úgy kimossa, hogy utánna még csak hajat se kell mosnod...

2018. márc. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
oké köszi, akkor próbálom ezeket, és hát olyan kell mindenképp ami teljesen befogja és teljesen ki is jön ...
2018. márc. 14. 09:57
 6/7 A kérdező kommentje:
de azt mondjátok h ezek mind olyanomk h a fejbőrt esetleg jobban megfogják mint a hajat? vagy esetleg a fejbőrről nem jön le annyira mint a hajról?
2018. márc. 16. 09:17
 7/7 anonim ***** válasza:
A Syoss egyáltalán nem fogja be a fejbőrt, a Wats pedig csak nagyon halványan, egyáltalán nem feltűnő.
2018. márc. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!