Szinező után henna?

Figyelt kérdés
Azt hallottam , hogy hajfestes utan varni kell kb 1-2 honapot mire lehet hennat hasznalni , ez a szinezore is ervenyes?

2017. aug. 5. 17:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Sőt,a samponra és a hajápolókra is érvényes! Ha 110%-ra akarsz menni,teljesen el kell hagynod minden(!) vegyszert,én a helyedben a minimum 2 hónapot is megvárnám. Agyagos pakolással és/vagy aszkorbinsavas mosással felgyorsítható a tisztulási folyamat. Régen hennáztam,utána lenövesztettem teljesen,jelenleg szőkére vagyok melírozva. A hajam teljesen KO,tönkrement,én is most szeretnék visszaállni a hennázásra,ezúttal Khadi termékekkel. Khadi sampont,hajolajat használok,leálltam minden vegyszerrel,májusban festettek utoljára. Minden fáradtságot megér számomra,hogy rudom
2017. aug. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bocsi,telefonrol vagyok és véletlen hamarabb küldtem el. :)

Szóval minden erőfeszítést megér nekem,hogy tudom késöbb dus,erös,egészséges,hosszú és fénylő hajkoronám lesz,ami az én hajamnál csoda,mivel extra vékonyszálu és nem túl sok.

2017. aug. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azért ajánlom,hogy légy türelmes,mert a henna vegyszerrel érintkezve nem kivánatos dolgokat művelhet a hajjal. Viszont ha vegyszermentes vagy,akkor csodákat művel vele! Privátban írhatsz,ha van még kérdésed. Vannak tapasztalataim a használatával kapcsolatban,talán tudok segíteni.
2017. aug. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!