Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Bőr- és hajápolás

A kérdés

Hogyan érhetnék el szép lila színt?

Szeretném a hajam egy sötét rózsaszínes-lilás árnyalatot a hajamra, ami tartós. Milyen festéket ajánlotok?

A második kérdés, hogy hogy szőkíthetném ki úgy a hajam kb a hossza felétől, hogy ne nagyon világos szőke legyen, hanem inkább egy világosabb barna?

A természetes hajszínem kozépbarna.

márc. 13. 21:07  Privát üzenet  

A válasz
Rendes tartós színt lilából még nem láttam de a Crazy colornak egész jó színei vannak, a Burgundy árnyalat nevével ellentétben lila, ha vörösebbet akarsz keverj hozzá a Bordeaux, ha rózsaszínest a Cyclamen árnyalatból, én anno 2 hetente festettem úgy hogy minden 2. festésnél csak a látható részekre ill hajvégekre tettem egy kicsit afféle touch-up szintjén.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont márc. 13. 22:52 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Lilás hajfesték? (link)
Vörös vagy a lilás haj rockeresebb?
Valaki tud szép élénk lila hajfestéket?
13 éves vagyok. Már rengeteg hajszínt kipróbáltam barna, szőke, barnába szőke tincsek, piros, lila stb. A hajam tisztára ki van szálasodva. Ez a festéktől van? Szerintetek ki fog...
Ajánlanátok szép intenzív lila (padlizsán) hajfestéket?
Tudnátok mondani jó minőségű lila hajfestékeket?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések a Bőr- és hajápolás rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!