Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen termékeket használjak...

Milyen termékeket használjak pattanásos, zsíros, tágpólusos arcbőrre?

Figyelt kérdés

Először egy tisztítóval/lemosóval szeretném kezelni, majd vmilyen tonic-kal, végére pedig egy hidratáló arckrémet használnék. Csak nem tudom, hogy milyen márkát és melyik termékeket kéne használnom.

Illetve mégegy kérdés: ha heti 1x csinálok kb 4 féle pakolást, amit egymás után felkenek majd lemosom, az hat vmit(joghurt+méz, kávé+méz+citromlé, tej+zselatin, élesztő+tej)?

Előre is köszi.


2018. márc. 14. 00:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Tágpólusos arcbőr nem létezik. Tágpórusos igen.
2018. márc. 14. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
Pólusa a földnek van. Menj kozmetikushoz, ő majd ajánl rá jó terméket
2018. márc. 14. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Nekem a problémás arcboromet hamar rendbetette a himalaya uborkas szappan. Olcsó (500 Ft alatt van) elég reggel este használni. Eltűntek a pattik és mégsem száradt ki a bőröm. Egy próbát megerhet.
2018. márc. 14. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Oh, elnézést, #1.

#3 Köszi, hol kapni olyat?

2018. márc. 14. 07:18
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A 4 maszk egy nap nem tesz jót. Inkább csinálj 2őt egy héten. Víz bázisú arckrémet használj mert kell a hidratálás az olajos bőrnek viszont az olajos krémek nem jók mert eltelítik nagyon, ezt kozmetikus mondta. Viszont csak keveset használj. Én is bőrre való természetes szappant használok. Vannak ezek a forgós gépek, ha lehet szerezz be egyet nekem nagyon jól kiszedi a koszt. Reggel meg este is mosd meg. Ne használj olyan termékeket amik illatozottak vagy csak csak olyat ami gyenge. Ha látod hogy valamire nem jól reagál a bőröd akkor ne használd többet. Sajnos sok mindent fogsz kidobni mire megtalálod azt ami bejön, tudom én évekig kerestem a megoldást. Sminket mivel szoktad leszedni?
2018. márc. 14. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi, #5.

Akkor tisztítónak jó ilyen szappan? És milyen tonicot ajánlasz? Nektek mi vált be?

Arckrémből honnan tudom, hogy melyik a megfelelő?

Nem sminkelek.

2018. márc. 14. 07:28
 7/9 anonim ***** válasza:
bármilyen aloe verás termék. Legjobb a 100% aloevera amt lehet venni is de ha van ilyen növényed akkor a levele belsejében levő gél. Nekem kb 2-3 nap alatt elmulasztja a probémákat :)
2018. márc. 14. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Az aloe vera tisztítónak vagy "tonic"-nak?
2018. márc. 14. 08:51
 9/9 A kérdező kommentje:

[link]

[link]

[link]

[link]


Melyik lenne jó?

2018. márc. 14. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!