Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sarga lett a hajam a szoke...

Sarga lett a hajam a szoke festektol, mi a teendo? Milyen szint vigyek ra, hogy szoke maradjon, de a sargasaga eltunjon?

Figyelt kérdés
Par eve mar volt nagyon szep “feher” szoke a hajam, de megtetszett egy barna szin es befestettem. Utana vissza lett szokitve, ennek mar lassan ket eve. Hagytam megerosodni a hajam, nem festettem nem vasaltam, viszont most megint szeretnek visszaterni ahhoz a szokehez. Vettunk hajfestekeket, de valamiert sarga lett tole a hajam, a hamvasito balzsamtol pedig amit hozza adtak tulajdonkeppen szurkes a vege.. Erdeklodnek, hogy milyen szint kellene felvinnem a hajamra ahhoz, hogy a sargasag eltunjon, de a szokenel megmaradhassak. Valakinek tapasztalat?

2018. márc. 21. 06:56
 1/6 anonim ***** válasza:

A színkódot kell nézni. A te hajadban sok a rezes pigment, és/vagy sötétbarna. Egy festésből ritkán lesz belőle platinaszőke.

Olyan festéket keress, amin a pont után 1 vagy 11 van. Ez jelenti azt, hogy hamvas árnyalat.


[link]


Ez jó festék, nem eszi meg a hajad. Csak a müllerben lehet kapni.


Vagy fodrászkellékesben kérdezd meg, milyen világos hamvasszőke festéket tudnak ajánlani.


Hamvasító sampon vagy öblítő valószínűleg így is kelleni fog hozzá.

2018. márc. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Eleg tanacstalan vagyok, mert eddig pont azt a tanacsot kaptam, hogy hamvasat semmikeppen se rakjak ra :/
2018. márc. 21. 08:36
 3/6 anonim ***** válasza:

Hamvasító sampon és balzsam hetekig, akkor már lesz olyan állapotban hogy ráfestesz egy hamvas szőkét és szép lesz.

Pl. Schwarzkopf Professional BC Color freeze ezüst fénnyel - ez egy szuper sampon, van balzsamja is.

2018. márc. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Erdeklodnek, hogy szerintetek ha Jegszoket rafestenek az milyen lesz? Egy ismerosom ezt ajanlotta
2018. márc. 21. 12:19
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nem tiszta szőke a hajad,mindenképp sárga lesz. Én két éve festem fehérre,és a tövei mindig kicsit sárgák festéskor mert az eredeti hajam sötétszőke. Azt leszívom szőkítővel,aztán átfestem Syoss Lighteners festékkel,utána hamvasítóval mosom,így marad fehér.
2018. márc. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hiába fested rá a sárgás festékre, festék festéket nem világosít. Hamvasítsd előtte vagy szívattasd le fodrásszal.
2018. márc. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!