Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajnövesztő receptek! Kinek...

Hajnövesztő receptek! Kinek mi vált be?

Figyelt kérdés

#hajnövesztés/receptek
2018. márc. 21. 15:23
 1/8 anonim válasza:
17%

1. Mindig fogd össze a hajad. Ne olyan hajgumikat használj amik olyan beffőttes gumi félék és ne is olyanokat amik teli vannak díszekkel. Egy sima textil hajgumival fogd össze a hajad.(akár este is(


2. Hajmosás után a hajadat inkább csavard be egy törölközőbe ne szárítsd meg. A hajszárító tönkre teszi a hajvégeket ami miatt többször kell vágni mert eltöredezik a hajad és nem lesz egészséges.


3. Ne festd a hajad mert attól is eltöredezik és megint csak le kell vágni.


4. Fésülködj sokszor, mert egy nal nem csak egyszer hanem többször kell fésülkódni, mert ezzel javítjuk a fejbőr vérkeringését ami miatt a haj gyorsabban fog nőni!


Remélem tudtam segíteni a helyesírási hibákért meg bocsi!

2018. márc. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Külsőleg:

- Használj hajbalzsamot a töredezés ellen, illetve kaphatóak hajszeszek, amelyek szintén hajnövesztésre valók

- Törölközővel csak itasd a vizet róla, ne dörzsöld

- Minél kevesebb hőnek tedd ki, hajvasalás pláne ne


Belsőleg:

- vitaminok: omega3, B vitamin, E vitamin

- illetve nagyon jó a sörélesztőtabletta és a kovaföld kapszula

- sok hal, tojás, a fehérje jót tesz a hajnak

2018. márc. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne ba.sztasd. Minél kevesebb szart kensz rá (lakk, wax, hab, festék...), minél kevesebbet formázod (sütő, vasaló, szárító) és minél egészségesebben élsz, annál gyorsabban nő.
2018. márc. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én már sok mindent kipróbáltam vitaminoktól kezdve, mindenféle samponokat kirpóbáltam stb., de eddig legjobban a ricinus olaj vált be.
2018. márc. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

az utolsótol kérdezném,hogy a ricinusolajat hogy szoktad felvinni a hajadra?

Köszönöm a többieknek is :)

2018. márc. 22. 15:33
 6/8 A kérdező kommentje:
Belle Black
2018. márc. 22. 15:34
 7/8 anonim ***** válasza:

Néha kicsit felmelegítem, általában délután bekenem vele a hajam főleg a hajtöveknél, jól átmasszírozom a fejbőröm és este alaposan leöblítem. Olyankor 2-3szor is megmosom a hajam.

Volt egy olyan időszak, amikor szinte minden hajmosás előtt bekentem vele a hajam, kb. 4-5 órát rajta hagytam aztán este alaposan lemostam, akkor szép hosszúra is nőtt a hajam. Remélem neked is bevállik. :)

2018. márc. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen bevált! Már nem töredezik úgy a hajam sőt sokkal szebb!
2018. márc. 25. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!