Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Még csak 15éves vagyok de...

Még csak 15éves vagyok de korrektortól ráncos a szemkörnyékem, van erre valami bevállt módszer amivel ez elkerülhető?

Figyelt kérdés

2018. márc. 23. 17:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Magától a korrektortól nem lesz ráncos a bőröd. Genetikától olyan. Használj alá primert és púderrel fixáld le a végén
2018. márc. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
80%

Hát ha a korrektortól olyan, akkor ne használj korrektort és a probléma meg van oldva...


Amúgy lehet esetleg, hogy arra gondolsz, hogy vannak olyan korrektorok, amik egy idő után összegyűlnek a szem alatti apró ráncokban és az rondán néz ki... Én is eddig így jártam minden korrektorral, azóta legfeljebb alapozót rakok a szemem alá de inkább maradok a megfelelő arckrémnél, így zömmel nincs szükségem sminkre.


Ha reggel karikás a szemed, a hideg vizes arcmosás sokat segít rajta, ha még az után is, akkor esetleg alapozó.

2018. márc. 25. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!