Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hullik a hajam, mit tegyek?

Hullik a hajam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már lassan 4 éve festem a hajamat,eddig semmi féle problémát nem tapasztaltam.Az eredeti hajszinem szőke,amit sötétbarnák a festek,majdnem feketére (ha világosabbal festetném azt sajnos nagyon ledobná a hajam) kb 3-4 havonta,mindig addig húzom az időpontot,amíg csak lehet.Mindig fodrász festi,minőségi hajfestékkel (loreal,shiseido),a hajam nem töredezik,nem száraz,teljesen egészséges,szinte senki meg nem mondaná,hogy nem az eredeti hajszínem.Viszont kb egy fél éve arra lettem figyelmes,hogy nagyon hullik a hajam,rendesen a hajhagyma is rajta szokott lenni a végén.Először reménykedtem,hogy nem a festék,mivel ugyebár elég ritkán festem,a hajhullás meg csak egyre fokozódott.Voltam már vérvételen,pajzsmirigy vizsgálaton,nőgyógyásznál,fogászaton,valamint még vár rám egy mandula vizsgálat is.Elkedztem magic hair kapszulat szedni(a forcapil nem hatott),heti 1x ricinus olajos fejbőrpakolással aludtam,így egy fokkal jobb lett a helyzet,de amint megint festésre került a sor,megintcsak visszajott az erős hajhullás,így valószínűleg nem a stressz okozza(bár abból sincs hiány).Babahajakkal teli vagyok,viszont már a hajam fele eltűnt,nem is foltokban hullik ki.Visszafestetni az eredeti hajszínemet elég kockázatos lenne,hiszen a majdnem feketét kéne leszivatni,ami teljesen tönkre tenne a maradék hajamat is,a lenövesztés meg számomra nem jöhet szóba.Gondolkodtam a hennás hajfestéken,de mondta a fodrászom,hogy akkor ugye többet nem lehet normális hajfestékkel festeni,így ha később mégis vissza szeretném nyerni az eredeti hajszinem,azt nem igazán lehet majd leszedni. Valaki esteleg tudna nekem valami csoda ötletet adni,mit tehetnék még? Már teljesen kétségbe vagyok esve.

2018. márc. 28. 02:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Esetleg lehet, hogy allergiás lettél a festék valamelyik összetevőjére? Nekem más nem jut eszembe.

És mi lenne, ha megpróbálnád ombre szerűre csináltatni, ahogy lenő, így nem lenne ronda és szépen fokozatosan elhagyhatnád a festést: még mindig jobb átmenetileg kompromisszumokat kötni, mint addig hagyni romlani a helyzetet, amíg az összes kihullik, nemde? :/

2018. márc. 28. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen,én is ettől felek,hogy valószínűleg allergia.Viszont se hajfestéskor,se utána nincs semmi féle irritacio,nem csíp,nem éget,nem viszket,fejbőröm is egészségesnek látszik.Akárhány fodrásznál jártam azt mondta belső probléma,az orvosok meg mivel nem találtak eddig semmi problémát,mondta, hogy a hajfesték. Lenövesztéssel annyi a problémám,hogy az eredeti szőke hajam mikor lenő olyan,mintha őszülnék,valamint elég igénytelenül is néz ki :/ egyszerűen nem tudom,hogy még mit tehetnék.
2018. márc. 28. 02:24
 3/3 anonim válasza:
Vedd meg a h@lia d hajhullas elleni regenralót. Fekete dobozos. Hasznald mindennap ,és rengeteg hajad lesz.
2018. márc. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!