Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kezdődő ráncokra hatékony...

Kezdődő ráncokra hatékony megoldás?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy kezdődő, ámde mély, és "hosszú" ráncok kezelésére létezik-e hatékony megoldás?


30 éves lettem, fogytam 25kilot és feltűnő ráncaim lettek az arcomon (lehet semmi összefüggés) szem környéken, és homlokon. Létezik krém, kozmetikai kezelés, bármi ami tényleg hatékony? (botox, plasztika nem érdekel :D ) Vagy felesleges ebbe invesztálni, és el kell engedni? Köszönöm



2018. márc. 28. 20:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát, ez az élet természetes velejárója :) Használhatsz jobb minőségű hidratáló krémeket, igyál sok vizet, ne cigizz, aludj sokat, ha van rá pénzed, botoxolj...ezek a praktikák is csak lassítják a folyamatot, idővel mindenki ráncosodik, el kell fogadni.
2018. márc. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
70%

Igen , alakulhat ki ránc fogyás miatt.

Anti-aging, bőrfeszesitő, ráncsimító kezelesek hatásosak tudnak lenni.

Kozmetius tanuló vagyok, és volt egy 35 év körüli vendégünk, aki végig csinalt egy 6 alkalomból álló kúrát hogy szép legyen az esküvőjén. És nagyon eredményes lett. A homlokon konkrétan eltünt egy mélyebb rànc :) Rádiófrekvenciával kezeltük. Ez egy olyan gép ami serkenti a kollagén rostok működését, ez által nagyon szépen ki sinúlt, feltöltödött a vendég bőre.

2018. márc. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
E vitamin olaj
2018. márc. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!