Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Esküvő után rövid haj?

Esküvő után rövid haj?

Figyelt kérdés
Egy barátnőm nemrég ment férjhez, babát is vár és nagy döbbenetemre a napokban teljesen fiúsra, rövidre vágatta a haját. Azt mondta, tanácsolták is neki, meg úgy érzi, ez egy új élet kezdete. Nekem nyáron lesz az esküvőm és azon gondolkodom, ez másoknál is olyan nagy lelki változás, hogy rögtön rohannak a fodrászhoz? Más is érezte így vagy a barátnőm kattant meg?

2018. ápr. 2. 23:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
60%
Én levágattam rövidre, a férjem kérésére és mert így láttam jónak.
2018. ápr. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%
Ne válts öcsi frizurára mert férjhez mentél..
2018. ápr. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%

Előtte nem meri levágni, mert vénlány maradna örökre :D

Van ilyen ösztön a nőkben, hogy rövidre vágni, "hogy ne legyen vele sok gond", és vörösre befesteni, mert az nagyon szekszi, és akkor két legyet egy csapásra.

Van akinek hullik terhesen, azért vágatja le, valakinek őszülni kezd, vagy nem tud magával mit kezdeni, és úgy van ürügye eljárni a fodrászhoz 2-3 hetente.

2018. ápr. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
64%

Szörnyű a rövid haj:D mindig azzal jönnek hogy milyen szexi meg nőies egy rövid haj stb... szerintem a csávók 70%-a ódzkodik az ilyenektől.

A nagy buzdító szavak hogy de szexi vagy csak olyanok hogy jobban érezze magát az ember tőle. A nők meg max nem tartanak konkurenciának a buzdítás mellé.


Szerintem érdemes egy vállig érő hajat meghagyni vagy kicsit afölé érőt, de ezektől rövidebb már eléggé elvesz SZERINTEM a nőiességből.

2018. ápr. 3. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
55%
A csávók 70%-a ódzkodik az ilyenektől... 30% viszont imádja (pl. én is), nem a melegekre gondolok :) Szerintem áll hozzá úgy, mint az 1. válaszoló: ha a párod szereti a rövid hajat, és te is jónak látod, akkor vágasd. Akár menyasszonyi frizurának is lehet tüsi hajad.
2018. ápr. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
92%

Egy a bökkenő: SOKKAL kevesebb nőnek áll jól a rövid haj, mint ahányan hiszik.

Mivel a rövid haj az arcra vonja a figyelmet, ezért nagyon lányos, szép profilú arc kell a rövid hajhoz. Keveseknek van ilyen.

2018. ápr. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
13%
És a kevesek közül, sajnos még kevesebben vállalják be ténylegesen a rövid hajat. SOKKAL kevesebben, mint ahányan a férfiak közül, bevallottan vagy sem, de odavannak a rövid hajú nőkért. Szóval ilyen esetben nemhogy nem maradna vénlány valaki (legalábbis a hajviselet miatt biztos nem), hanem épp ellenkezőleg, komoly "túljelentkezés" lesz :) de ez már nem kapcsolódik igazán a konkrét kérdéshez.
2018. ápr. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
72%
Nagyon morcos lennék ha a feleségem levágatná a haját, pláne ha közvetlenül az esküvő után. Miért? Ezzel az erővel elkezdhet két pofára zabálni, leállhat a sporttal és el is hízhat, mert hát már nem kell vonzónak és kívánatosnak lennie, sőt, Nekem se.
2018. ápr. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
73%
7, nem sok férfi szereti az öcsihajat. És sajnos az öcsifrizus nőkért nem épp a jópasik vannak oda...az igényes férfiak legtöbbje a nőies nőket szereti, a nőiesség egyik jelképe pedig az ápolt szép haj. Na most a tüsi haj meg pasihaj NAGYON ritkán nőies.
2018. ápr. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
86%
Az már nem a haj hosszától függ - lehet valaki rövid hajjal is csinos nő, ugyanakkor hosszú hajjal is elhagyhatja magát.
2018. ápr. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!