Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Göndör hajú lányok! Ti mit...

Göndör hajú lányok! Ti mit csináltok a hajatokkal éjszakára alváshoz?

Figyelt kérdés
Hajmosás után lehet bármilyen szépen kezelt a hajam, utána alvásnál mindig szétmennek a tincseim és egy gubancos bárány leszek reggelre. :( Mit tudok tenni ez ellen?

2018. ápr. 6. 12:31
 1/8 anonim ***** válasza:
REGGEL teszem rendbe, más megoldás nincs.
2018. ápr. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én kora délután szoktam kimosni, estére megszárad és reggelre sem lesz csúnya.
2018. ápr. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Gubancos bárány... :D (bocs).


Két copfban lazán összekötöm, ennyi a max.


Vagy ha épp ráérek meg kedvem van, reggel-délelőtt mosom meg.

2018. ápr. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Skaiiripa ***** válasza:
100%
Lazán magas copfba kötöm, aztán a szerencsén múlik hogy éppen reggelre milyen lesz.
2018. ápr. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Copfba szoktam kötni. Amúgy nem is nagyon forgolódok. Szóval így könnyű.
2018. ápr. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Úgy fekszem, higy a hajam a fejtámla irányába rakom. Csak a szerencsén múlik, hogy másnap milyen lesz.

Próbáltam már az "ananászt" (magas copf+kendő), de úgy sem volt jó.

Esetleg keress próbáld ki, hátha neked beválik.

2018. ápr. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Általában este mosok hajat, éjszakára a fejem fölé teszem a hajam, úgy hogy ne feküdjek rá és tudjon száradni. Többi éjszaka pedig semmit nem csinálok a hajammal, rajta alszom, és nem igazán mennek szét a tincseim.

Amikor használtam hajhabot, akkor nagyjából semennyire nem mentek szét a tincseim, szóval talán a hajhab egy picit tud segíteni azon, hogy neked se menjenek szét.

2018. ápr. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Próbáld ki az ananászt,fejtetőre copfban, vagy oda is csatolhatod.Egy korábbi válaszoló írta,hogy neki nem jött be, de általában működik a legtöbb göndörnek. Az is fontos hogy szatén vagy selyem párnahuzatod legyen, azon csúszik a hajad,és nem borzolja fel alvás közben. A nagyon elvetemültek selyem sapkát viselnek. :D Ha további kérdésed lenne, csak szólj. Vagy ha esetleg megy az angol,keress rá a curly girl method-ra, van facebookon csoport is, ahol több tízezer göndör segíti egymást, és követik ezt a "methodot" amitől a göndör haj tökéletes lesz. :)
2018. ápr. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!