Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A L'oréal Casting Creme Gloss...

A L'oréal Casting Creme Gloss fekete cseresznye árnyalata milyen?

Figyelt kérdés
2010. jún. 12. 01:11
 1/1 anonim ***** válasza:
ne legyél fekete,nekem hullott tőle a hajam,és most félig van leőve igy kényteln vagyok sötétbarna hajszinezőn élni h ne látszódjon,mert ha befestem azzal mégjobban tönkrvágnám, és hosszú,szal ha leszivatnám lehete le is esne :S inkább először próbáld ki a hajszínezőt! mert a fekete rosszabb mint a szőke,vagy eg nagyon sötét barnát,az ugy is kikopik ha átakarod festetni viszont a fekete nekem nem akar 2év után se kopni azzal szenvedek :S (majdnem derékig ér 3éve növesztem és emiatt nem szertném levágatni azta a10centit) :S
2010. jún. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!