Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Azt álmodtam, hogy egy pici...

Azt álmodtam, hogy egy pici piros cseresznye vagyok és meg akar enni egy fekete rigó. Szerintetek mit jelent?

Figyelt kérdés
Elég félelmetes volt
2010. nov. 29. 15:04
 1/10 anonim ***** válasza:
DE ARANYOS!!!!!!!!!
2010. nov. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Előző életedben galagonya voltál és lelegelt egy őzike.
2010. nov. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

rossz idők jönnek

szerintem.....

2010. nov. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Cseresznyét enni: „Nem adják meg az ígéretet.” (1759.) „Cseresnyét (feketét) enni: dolgodat megbánod.” (1759.)

Kerner Jusztinusz szerint: cseresnyét enni jegyez nagy veszekedést. Cseresnyét fáról szakítani: öröm, kellemetesség, szerelem. Útonjárónál: szépasszony barátsága. Cseresnyefa: kellemes idő, hazug szavak. 1799-es könyv szerint: kényes órák állnak előtted. Egy öreg asszony szerint: cseresnyéslepény: harag jegye a testvérrel. - Egy másik öregasszony szerint: édes cseresnye: bánat, míg savanyú cseresnye: öröm jele. Cseresnyét ajándékozni: az ajándékozottnak nagy öröm. Cseresnyét szedni: szószegés. Cseresnyét venni: lustaság.

A különös álmokból: cseresnye, amely fülünkön, orrunkon nőtt, és tőle meg nem szabadulhatunk: jegyez tetszeni vágyást valakinek, aki már régen nem törődik velünk. Cseresnye (nőnél) bizonyos testrészén: ijedtség, de új szerelem jelképe is. Szép, piros cseresnye, amely álmunkban ülőhelyünkön marad: betegség, másnapi rosszullét. Cseresnye, amely a hasból nő ki: hisztéria.

2010. nov. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Jé, én meg feketerigó voltam álmomban.... Hármat számolok, aztán aki bújt, aki nem...! :D
2010. nov. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
ez azt jelenti hogy te voltál é.-korea (cseresznye), és megtámadott d.-korea + usa (feketerigó), szval megálmodtad a 2. koreai háborút!! te vagy az új Nostradamus!
2010. nov. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ez de cuki... mondjuk én beszarnák a félelemtől (márha a cseresznyék tudnak azt XD )
2010. nov. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
bazze, ez komoly? hogy az istenben lehet ilyen hülyeséget álmodni? hogy egy cseresznye voltál? az meg hogy?
2010. dec. 2. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nem tom, de tényleg ezt álmodtam. Biztos valamilyen bezártság érzéshez van köze.
2010. dec. 2. 11:18
 10/10 anonim ***** válasza:
csak az hogy még nem vagy elég érett nem nőtél még fel eléggé
2010. dec. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!