Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha eddig mindig össze volt...

Ha eddig mindig össze volt fogva a hajam nehéz lesz megszokni a ki engedett hajat? Otthon este és éjszaka szokott ki engedve lenni. Hogyan szoktassam rá magam?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 8. 21:05
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja és szerintetek a hosszú vagy a rövid haj a divat manapság? Mert nekem a hajam általában váll alatt kb.5cm-el szokott lenni vagy most éppen régen voltam fodrásznál így majdnem a derék amíg ér. Nyáron le szeretném vágatni. Nekem Kristen Stewart egy kicsit régebbi talán tavaji frizurája tetszik( [link] csak barnában mert nekem barna a hajam. Az lenne a kérdésem még hogy szerintetek ez jól néz ki ? És ezt a fazont meg lehetne csinálni váltig érő hajjal is ?
2018. ápr. 8. 21:11
 2/2 anonim ***** válasza:
Rettenetes ez a haj egy hosszú hajhoz hasonlítva...
2018. ápr. 9. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!