Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az én haj ápolási módszerem...

Az én haj ápolási módszerem módszerem minden napos hajvasalás mellett Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

Kezdetnek hajat mosok Gliss kur asia straight samponnal majd rakok rá ugyanebből balzsamot azt rajt hagyom 5 percig kb aztán szintén ugyanebből pakolás azt 15-20 percig hagyom rajta majd kicsi samponnal újra megmosom majd törölközőt teszek a hajamra és megvárom míg kicsit szárad aztán leszedem a törcsit megfésülöm óvatosan és rakok a végekre avonos hajvégápolót majd gliss kur asia straight egyenesítő krémet vagy loreal studio hot liss hajhabot vagy valami formázót és ezt beszárítom olyan egyenesre amennyire csak tudom (nagyon jó az elite professional egyenesítő kefe) majd a hajvasaló legkisebb fokozatán 1-2x átmegyek rajta és lefekszem aludni

de minden vasalás előtt syoss hővédővel fújom be.


Azért mosom meg pakolás után samponnal újra mert akkor jobban beáll és könnyebb formázni


fodrászhoz 3-4 havonta szoktam menni de meglepődik hogy alig fél centit vagy annyit sem kell vágni belőle:)

a pakolást heti 2x rakom rá

amúgy heti 3x mosom a hajam : kedden , csütörtök és vasárnap


2010. jún. 12. 13:04
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én azt olvastam valamelyik portálon, hogy ha használsz pakolást, akkor tökre fölösleges előtte a balzsam.
2010. aug. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!