Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szeretném a hajamat úgy...

Szeretném a hajamat úgy megcsináltatni, mint a lenti videóban szereplő srác. Szerintetek jó ötlet?

Figyelt kérdés

Pont olyan minőségű és hosszúságú hajam van, mint a lenti videóban szereplő srácnak. Pont ugyanannyira őszül is. Ezért szeretném rendbehozatni. A barátnőm abban benne van, hogy picit vágassak belőle és kiegyenesítsem, de azt viszont nagyon ellenzi, hogy be is festessem az őszes részeket. Én jobban érezném magam, ha az ősz rész most eltűnne. Mit gondoltok?

Itt a videó:


https://www.youtube.com/watch?v=yqDKfp76BiE



2018. ápr. 17. 10:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon jó lett az átváltozás.

Nem értem, miért ne festethetnéd be. Ez nem egy örökre szóló változás, majd lenő, vagy kikopik. Szóval nincs gond akkor sem, ha annyira nem tetszik.

Szerintem csináltasd meg. De ne csak a festést, hanem a vágást, új frizurát is, mert az eredeti kissé ápolatlannak tűnik.

2018. ápr. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A barátnőm festésellenes. Azt mondja, bármiben benne van, kivéve a festést, egyenesíttessem ki, ha akarom, még azt is elfogadná, hogy vágassam le még rövidebbre, mint a videóbeli srác, de a festést nem akarja megengedni. Pedig nekem pont az dobna sokat az önbizalmamon. Így olyan rosszul érzem magam.
2018. ápr. 17. 10:29
 3/6 anonim ***** válasza:

Te hajad,nem a barátnődé. Nem kell engedélyt kérni hogy azt csinálj a hajaddal amit akarsz.

Amúgy meg irigy vagyok hogy ha tenyle ennyi hajad van es nem kopaszodsz :D

2018. ápr. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tényleg ennyi hajam van. Úgy szeretném, ha nekem is így rendbehozná egy profi fodrász.
2018. ápr. 17. 22:27
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell a párod engedélye hozzá.

Nem is valami extrémet akarsz. Nem akarod letolatni pár centisre és befestetni pirosra :)

Én még sose kérdeztem meg a páromat, hogy mit csináltathatok a fodrásznál. Eddig még minden frizurával és színnel tetszettem neki :)

2018. ápr. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ha Budapesti vagy akkor tudnál esetleg ajánlani egy fodrászt ahol férfiaknak is csinálnak hosszabb frizurát? Mert a jelenlegi fodrászom nem valami nagy szám, illetve már eléggé unom, hogy állandóan azzal jön, hogy miért nem vágatom le rövidre, a fiúknak nemkell hosszú haj, stb...
2018. máj. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!