Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan kell otthon, magamnak...

Hogyan kell otthon, magamnak hajat vágni?

Figyelt kérdés
Töredezett a hajvégem.Nem szeretnék fodrászhoz menni, mert a töredezés helyett az fél hajam levágja😂Van olyan, aki magának vágja a haját?Hogy tudnám a legtökéletesebben levágni?

2018. ápr. 18. 13:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Számtalan youtube videó van.
2018. ápr. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És fele nem jó semmire.:(Nem úgy sikerül és elég könnyen el lehet rontani.
2018. ápr. 18. 14:04
 3/6 anonim ***** válasza:

Menj el fodrászhoz és mondd meg neki, hogy csak a töredezett részt vágja le, mutasd meg neki, hogy max. mennyit engedsz levágni és kérd meg, hogy ő is mutassa meg, hogy mennyit vág belőle. Ha valami nem tetszik, nem úgy gondoltad stb., akkor szólsz neki. Ha nem vagy elégedett a végeredménnel, akkor reklamálsz. Ennyi. Vagy esetleg, ha van egy ismerősöd, aki meg tudja csinálni neked, akkor őt is megkérheted.


Nekem is vannak olyan ismerőseim, akik le tudják vágni maguknak a hajukat, tök szép frizurájuk van, senki nem gondolná, hogy nem fodrász csinálta. Ugyanakkor én pl. azt sem tudnám, hogy hogyan állnék neki, mit kellene csinálnom és az sem segítene sokat, ha megnéznék néhány videót...úgyhogy nem kockáztatnék, hanem inkább rábíznám olyanra, aki meg tudja csinálni.

2018. ápr. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Pont így vagyok, hogy nézhetem a videókat attól mlg nem leszek fodrász.S ha a fodrász már belevágott hiába reklamálok, mert nem varázsolja vissza.
2018. ápr. 18. 15:21
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm #2 a válaszodat🙂
2018. ápr. 18. 15:22
 6/6 A kérdező kommentje:
*#3
2018. ápr. 18. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!