Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi szedné le a pattanásokat?...

Mi szedné le a pattanásokat? /Mi “akadályozná” meg őket?

Figyelt kérdés

Voltam kozmetikusnál abba hagyta amikor el értünk a homlok részhez mert az számára is örökös ámen volt és azt mondta, hogy ő nem akar fájdalmat okozni nyugodtan válasszunk másik kozmetikát😅De az a no tobb kárt csinált mint hasznot.... ilyenkor mi a sz@rt tudnék csinálni? Milyen házi kence lenne jó rá?

Vagy gyógyszertárból valaki valamit használt már?



#pattanás #arcápolás #Házi arc pakolás
2018. ápr. 18. 20:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Több kárt ... ? anno 10 évig látogattam a bőr szakrendelést + a bőrklinikát + magándokinál is jártam, a sírba tettek , én meg őket :D Próbálkozzál, széles a választék a drogériákban, nézzél valamit az arcodra, ha kell menj végig mindenen.
2018. ápr. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én amióta fekete szappant használok, azóta elmúltak a pattanásaim, valamint a kókuszolaj is csodákra képes.
2018. ápr. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha ennyire durva a helyzet, akkor menj el bőrgyógyászhoz. Sokkal többet érsz vele, mint hogy összevissza próbálgatsz drogériás termékeket, amik vagy a te bőrtípusodra valóak vagy nem. Amúgy ilyen kozmetikusról még nem hallottam.. ezt nem nevezném szakembernek. Keress egy normális kozmetikust, egy jó kozmetikus rengeteget tud segíteni a bőrön.
2018. ápr. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
61%
Kókuszolajat nehogy tegyél rá, erősen komedogén, nem arcra való. Amúgy először is kéne deríteni mi a gyulladás oka, lehet hogy otthon szétszárítod és nem hidratálsz eléggé vagy éppen hormonális háttere is lehet a dolognak. Bőrgyógyásszal nézetted már?
2018. ápr. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg oka lehet a bőrhibáknak.


Kijött az ételallergia, amire hogy tartom a diétát azóta nincs bajom.

Jött egy apró hormon változás, doki rendezte probléma ismét nincs.

Én előbb ezeket néznem meg, alaposan, és csak utána állnék neki kencézni.

És mindenkinek más termék válik be

2018. ápr. 20. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Előre köszi mindenkinek:) pénteken megyek bőrgyógyászhoz majd azután jelentkezem😅
2018. ápr. 23. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!