Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fehér a bőröm nagyon sötétbarn...

Fehér a bőröm nagyon sötétbarna a szemem majdnem mintha fekete lenne. És szőke hajat szeretnék ez számomra előnyös lenne vagy sem?

Figyelt kérdés
Párom fekete hajszínre mondja hogy jó nekem de én 3évig az voltam és valahogy kiszerettem belole. nem szeretnék az lenni így kénytelen lesz elviselni a szőkét az a kérdésem szerintetek kevés lány van úgy hogy barna szemmel szőke haja van? Vagy arctól függ az hogy jól áll e a szőke? Nem számít hogy nem kék a szemem. Igy is lassan 2 éve küszködök hogy megszabaduljak a feketétől és segig érő hajam volt most meg világos barna rövid hajam van.mi a véleményetek?
2018. márc. 23. 19:36
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Pedig ezekhez az adottságokhoz tényleg a fekete a tökéletes, igaza van a párodnak.
2018. márc. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
33%
Pont hogy a barna szemhez a legtermészetellenesebb a szőkített haj. Miért nem jó a mostani? A közép és sötétbarna a legszebb ilyen adottságokhoz.
2018. márc. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Rengeteg ember született barna szemmel és szőke hajjal. Csak ugye nem mindegy, hogy mennyire természetes az a bizonyos szőke. Ha látszik, hogy festett, meg ha nem tudod 2 hetente a tövét lekenetni, akkor elég igénytelen hatást lelt
2018. márc. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez inkább függ a bőrszíntől, mint az arctól, hogy milyen színű haj illik, mert sokszor látok barna szeműeket is szőke hajjal és illik nekik, viszont ha pl. tél típus vagy, akkor sajnos nem illik a szőke, hanem csak a sőtét hajszínek. Szerintem kérdezz meg pár embert, esetleg fodrászt akik ismernek személyesen arról, hogy mit gondololnak, illene-e neked a szőke haj.
2018. márc. 24. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%
Valószínűleg nem áll jól neked, de egy hosszú sötét hajat amúgy sem jó ötlet kiszökiteni, mert tönkre fog menni az állandó festéstől.
2018. márc. 24. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja bocs, látom már rövid, akkor mindegy, probáld ki, hogy milyen a szőke.
2018. márc. 24. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
koszonom a válaszotokat nagyon kedvesek vagytok sok puszit kuldok nektek legyen további szép napotok
2018. ápr. 6. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!