Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egy fiúnál gáz a hónaljszőrzet?

Egy fiúnál gáz a hónaljszőrzet?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem mert én egy kicsit szégyenlem ha más látja a hónaljamat mert ninsc még nagy mennyiségben és furcsán néz ki.

És itt természetesem nem 10 cm-esre gondolok : D


13/f


2010. jún. 13. 14:23
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:

Igazad volt amugy szentem sem olyan gáz

13/l

2010. jún. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
Nem gaz sztem :)
2010. jún. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:

Az a bizonyos a**** azért volt mert lehet normálisan is válaszolni nem undorítózni meg mindennek nevezni. Attól hogy megkérdeztem azért valamennyire nekem is lehet véleményem és szerintem nem olyan gáz,a kérdés csupán egyfajta "közvélemény kutatás" : D

Érdekes egyébként hogy felbőszültek itt a kedélyek most emiatt. A válaszolótól pedig elnézést.

2010. jún. 13. 21:40
 14/30 A kérdező kommentje:
Valamint még érdekes hogy nem a kérdésre válaszoltok lassan. Egy szó sokra képes. egyébként ilyenkor ti se kíméltek "szép" szavakkal.
2010. jún. 13. 21:43
 15/30 A kérdező kommentje:
Ti meg p*cs-özni tudtok... 1:1 Ja és ne nézzetek le a korom miatt légyszi. Attól hogy 13 éves vagyok még nem biztos hogy mindig gondolkodás nélkül szidok mindenkit meg azért kikérem magamnak a p*cs elnevezést. De ti tudjátok . Én tűröm kritikát nem fogok veletek vitázni.
2010. jún. 13. 22:08
 16/30 anonim ***** válasza:
Sztem nem gáz.
2010. jún. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

szerintem nem gáz,az én barátomnak csak nagyon kevés van ezért is nem borotválja,az elején kicsit furcsának tartottam de már megszoktam.Ha kevés marad,ami alig észrevehető,akkor nem probléma,attól még nem fogsz ápolatlannak kinézni.

21/L

2010. jún. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Van akin jól áll, van akin nem. olyan mint a szakál. Van akin egyszerűen nevetni kell ha szakálla, és van akinek az arca csk úgy "egész". Ezt így látatlanba nem lehet tudni. na meg minden csaj mást kedvel.
2010. jún. 17. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim válasza:
nekem sajnos már 14 évesen olyan volt a hónalj szőrzetem, mint apámnak, akkor 38 évesen. Akkor elhatároztam hogy leborotválom, és nem bántam meg. Nem izzadok annyira, rendese meg bírom vakarni, szellősebb, JOBBAN ÁLL LENYÍRVA, és trikót is vehetek fel anélkül hogy kikandikálna a kutyus. Én azóta is borotválom, viszont ez csak az én nézőpontom. Lehet hogy neked jól áll, és bűn lenne lekapni. 16f
2010. jún. 17. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Szreintem az .25 f
2010. jún. 17. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!