Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gáz a tartós hajegyenesítés...

Gáz a tartós hajegyenesítés egy fiúnál?

Figyelt kérdés

Mert iszonyú szar a hajam, mert még ha göndör lenne... olyan mint a szénakazal, és fésülhetetlen.

Vasalni meg nem szeretem, ennek ellenére minden este ki vasalnom, így másnapra természetesnek tűnik az egyenessége.

Egyébként még a vasalás azért sem előnyös tartósan, mert pl egy strandon nem tehetem meg, és ott igen nagy az esély, hogy víz érje a hajamat.

Olvastam erről a tartós hajegyenesítés, ez tényleg "tartós" még hajmosás után is? És fiúk is szokták alkalmazni?


2010. jún. 19. 22:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gáz. Az se gáz ha valaki vasalja fiú létére, akkor ez miért volna az?

Azt nem tudom, hogy csinálják és hogy mennyire jársz jól vele, de nézz utána és ha tetszik akkor csináltasd meg.


_Raven_

2010. jún. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hát emoknál biztos menő... de izlések és pofonok... ahogy neked tetszik úgy hord..
2010. jún. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nálam nem :D

nekem olyan társaságom van ahol kb.fél fiúcsapat vasalja a haját :') (deszkások,bicósok), tesóm is.(fiú) sőt eltulajdonította már a régi hajvasimat is.xd

főleg ha jól megcsinálják akk nincs semmi gáz vele :D mondjuk lehet h az én szemszögemből..m1

de a te esetedben meg akkor egyáltalán nem (:

de azért rem tesem vagy olyan "mindennap vasalom a hajam a pofámba :'D " ...:3

2010. jún. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

hallod egyszerűbb.

vágasd le:D

2010. jún. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem gáz:) úgyse fogja senki tudni, h tartósan van kivasalva, csak neked a kényelmesebb és nem kell mindig vasalgatnod:)

persze nem tudom mennyire hatásos...de pl. Zsidrónál is van ilyen hajegyenesítés, meg már bizti sok helyen:)

szóval no para:)

2010. jún. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
mennyiér csináltatod?
2010. jún. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
egyenesítesd ki! :D
2010. jún. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!