Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egy fiúnál gáz a hónaljszőrzet?

Egy fiúnál gáz a hónaljszőrzet?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem mert én egy kicsit szégyenlem ha más látja a hónaljamat mert ninsc még nagy mennyiségben és furcsán néz ki.

És itt természetesem nem 10 cm-esre gondolok : D


13/f


2010. jún. 13. 14:23
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
A hónaljszőrzet nem gáz, az igénytelenség az. Szvsz kényelmesebb és higiénikusabb a hónaljkutyát rendszeresen nyírni. én kb 7-10 naponta kapom le, szal nem kapok infarktust, ha van ott vmi szőrzet, de azért többcentis tincsekre nem vágyom. Főleg így nyáron. UFF.
2010. jún. 17. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Szerintem nem férfias ha egy fiú borotválja.Teljesen elferdült már a világ.Mindent átvesznek a férfiak a nőktől.Láb,mellkas,hónalj stb. borotválása,csőfarmer,sőt már férfi szoknya is van.Nekem ez igenis undorító és taszító.De ez a saját véleményem,és most lehet anyázni.
2010. jún. 17. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
sztem irtó gáz...
2010. jún. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

hát, egyre "jobbak" a válaszok


talán valaki írta már, de leírom:

Ha téged zavar 2 dolgot tehetsz.

1) borotva

2) hagyod a francba, hiszen ez egy normális kamaszkori velejáró, természetes (ha piszkálnak, nyugodtan megmondhatod a piszkálónak, hogy rajtad legalább van vmi., ami férfias, nem úgy, mint rajta)


Ennyit tudok ajánlani, ha én a helyedbe lennék, SZERINTEM a 2)-est választanám!

2010. jún. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

szerintem a te korodban még elmegy, de valóban igényesebb, ha nincs hónaljkutya! próbáld ki... szerintem rájössz, hogy kényelmesebb is, főleg ha hőség van!

26.L.

2010. jún. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

Én szeretem, ha a fiúuknak van hónaljszőrzete, de mértékkel... 1-2 centis még oké, de annál hosszabb ne legyen. Szeretem ha egy pasi férfias, és szeretem a barátom félcentis hónaljszőrét is piszkálni :D:D Mondtam neki, hogy le ne vágja, mert az úgy a jó, meg szerinte is férfias.


18/L

2010. jún. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
szintem NEM!:]
2010. jún. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Az a gáz ha egy pasi csupasz csiga. Minél többet borotválod annál erősebb dúsabb szőr fog nőni. Ha most nem nyúlsz hozzá lehet hogy felnőtt korodra nem is lesz dzsungel, szerintem várj még a szőrtelenítéssel.26/L
2010. jún. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
Hagyom a francba hagy nőjőn (nem azt jelenti hogy elhanyagolom)
2010. jún. 17. 22:44
 30/30 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy hallgatsz rám:)



08:37-es voltam

2010. jún. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!