Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Inerta nyáron? Egyik barátnőm...

Inerta nyáron? Egyik barátnőm szedte ezt a gyógyszer 6 hónapig és gyönyörű lett az arca tőle pedig előtte nagyon pattanásos volt.

Figyelt kérdés
Mondtam már anyának hogy menjünk el bőrgyógyászhoz az arcom miatt de mindig azt mondta hogy nem fog azért elvinni mert a menstruaciom előtt kipattog az arcom. De mostanában egyre többször pattogott ki és nagyon szeretném ha végre eltűnnének a oattanásaim.
2018. ápr. 26. 21:30
 1/4 anonim ***** válasza:

A) nyáron nem lehet szedni, mert a bőröd érzékenyebb lesz, és megnő az esély a bőrbetegségekre

B) nyugodtan menjetek bőrgyógyász , majd ő eldönti, hogy kell e. nagyon erős hatóanyag , rengeteg mellékhatással, 100% h nem írja fel ha nem találja nélkülözhetetlennek

2018. ápr. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
3%
A borodon latszik,h elsz. Jarj el futni es neked is szep lesz a borod.
2018. ápr. 27. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elvileg izotretionin tartalmú készítményeket nem lehet nyáron szedni, mivel nagyon fényérzékennyé teszi a bőrt. Ettől függetlenül unokatesóm nyáron kezdte el szedni, neki felírta a bőrgyógyász. Én mondjuk nem vállalnam be, mert eleve nagyon fehér bőröm van. Mondjuk ha tudod kerülni a napot, akkor meguszhatod... De szerintem nem éri meg kockáztatni, maradandó károsodást okozhatsz így magadnak. Amúgy ez egy nagyon erős gyógyszer, rengeteg mellékhatással, fogamzásgátlót is kell szedni mellé, mert magzat károsító hatású, és utána egy évig nem lehet teherbe esni. valamint a bőröd is nagyon száraz lesz tőle, így alaposan hidratálni kell! De a legtöbb embernek hatásosnak bizonyul. Én a helyedben csinálnék egy kis kutatómunkát a neten :) amúgy eloszorre nem fogja felírni a bőrgyógyász, mert elvileg csak akkor szabad alkalmazni, ha antibiotikumra illetve kulsoleges kezelésre nem javult. Persze ha magandokihoz mész, akkor más a helyzet, illetve ha viszek egy szép borítékot akkor is szerintem :D pénz beszél, kutya ugat.
2018. ápr. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem felírták nyárra, pedig fehér a bőröm. Azt mondta a bőrgyógyász (elismert, magán), hogy 50+ faktoros naptejjel kimehetek a napra, csak 3 óránként kenjem újra.

20 mg/nap az adagom. Jah, és 5 hét alatt ürül ki, utána lehet gyereket vállalni, nem egy év.

2018. jún. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!