Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Esküvőre vendégként ciki ha...

Esküvőre vendégként ciki ha ugyan olyan frizurával megyek mint amilyen általában? Se konty, sem berakás stb.

Figyelt kérdés
Nem részletezem hogy miért, de szeretnék a megszokott hétköznapi frizurámmal menni, meg persze alkalmi öltözékben, ennyi. Csak polgári lesz. Picit több smink esetleg... Kilógok majd a sorból?
2018. ápr. 27. 12:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha normálisan néz ki, akkor miért lenne ciki? Én még ételemben nem mentem sehová konttyal meg berakott hajjal, még a saját esküvömre sem, ott is a megszokott (vállig érö, síma haj) volt kicsit szebben eligazítva.
2018. ápr. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha így érzed jól magad, nem gond. Legyen tiszta, frissen mosott a hajad, a többi nem számít.
2018. ápr. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, persze megmosom, beszárítom :-) Vállig érő, fokozatos, amúgy..
2018. ápr. 27. 14:02
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond vele, ha csinos :) egy sima egyszerű egyenes hosszú haj is ugyanolyan elegáns tud lenne egy szép ruhával, mintha be lenne gondoritve és mindefele cuccal lefujva
2018. ápr. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem teljesen jó,ha igényesen megvan csinálva a hétköznapokra is akkor miért ne mehetnél benne esküvőre?!Pláne,ha csak polgári lesz.Néha olyan hajakat látok az esküvőkön,hogy csak nézek,komolyabb kompozíciók vannak a vendégek fején mint a menyasszonyén.
2018. ápr. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :-) Én csak zöldet nyomtam...
2018. ápr. 28. 08:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!