Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Elrontotta a hajamat a fodrász?!

Elrontotta a hajamat a fodrász?!

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Nem járok gyakran fodrászhoz, most is 8 hónappal később mentem el. Kis korom óta ő vágja a hajamat. Mostanában újítok mindig, keresek képet a neten és ha megtetszik a haj akkor megcsináltatom vele. Nagyon rövid lett a képhez képest... Ő végülis jól meg tudta csinálni, de az tart másnapig míg az ember el nem fekszi vagy hajat mos. Végülis mondták hogy jól áll, de kinek van kedve és ideje minden nap beszárítani, kivasalni, esetleg lakkozni?! Senkinek. Erről nem tájékoztatott. Most megint 8 hónapig csak összekötve hordjam, vagy felkontyozva? Persze ha van időm akkor megcsinálom, esetleg tesómtól, anyutól kerék majd segítséget, hogy szárítsa be nekem, de reggelre az már úgysem olyan lesz... Valaki volt már így? Valami tipp? Előre is köszönöm.



2018. febr. 9. 07:05
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

Volt nálam hasonló

Én pár hullámcsattal elintéztem a dolgot

De sose hajgumizok és kontyozok

Én kiengedve hordtam az én hajam gyorsan is nől

2018. febr. 9. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Nem az ő hibája, hanem a tied mert nem gondoltál bele előre hogy milyen lesz. Olyan sose lesz mint a képen mert mindenki más alappal kezd. Nekem is volt egy korszakom amikor sokat változtattam de sose lett olyan mint a kép ami alapján kértem. Sajnos meg kell várni hogy visszanőjön.
2018. febr. 9. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az oké hogy más. De rövidebb lett, mint amennyit mondtam.
2018. febr. 9. 07:17
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
Azt se felejtsük el, hogy a fodrászok úgy vágják a hajat, hogy vizes. És ha vizes a hajad, akkor lehetséges hogy ő annyit vágott amennyit te mondtál, DE viszont ha beszárítod a hajad akkor az bizony rövidebb lesz. Ezt egyébként hajmosás után is tesztelni tudod. Nézd meg a tükörbe hogy milyen hosszú vizesen a hajad, és miután beszárítottad utàna is. Látni fogod a különbsèget. Egyébként tényleg lehetetlen szinte hogy ugyanúgy csinálja meg a hajad mint egy képen, max.hasonlóan tudja. Amíg nem nől meg, próbàld meg elfogadni. Kb meddig èr most?
2018. febr. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Elöl hosszabb, de amúgy olyan vállig érő. Köszi a válaszokat. Megpróbálom túlélni 😂
2018. febr. 9. 09:14
 6/7 anonim ***** válasza:
84%

Neked senki nem mondta, hogy a rövid hajjal FOGLALKOZNI kell?


Ezért nem vágatok röveidet, mert azzal csomó macera van, míg a vállig erőt összefonom, copfozom, szabadon hagyom, stb.

2018. febr. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mint írtam, vállig érő kb :) Ne drámázz.
2018. febr. 9. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!