Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Festett szőke hajat tényleg...

Festett szőke hajat tényleg nem ajánlott vasalni?

Figyelt kérdés
Most festettem be ilyenre, eddig a nyár kivételével gyakran vasaltam (néha felfogtam és akkor se vasaltam) most álljak le ezzel? Nem szeretném tönkretenni a hajam, gondolom így is károsította valamilyen szinten a leszívás
2018. ápr. 27. 16:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia a hajvasalo alapbol káros! Festett szöke meg alapbol kivan nagyon száradva ha azal rámész vasaloval az még jobban leszáritja és törni fog nagyon .ezér nem ajalják.nagy ritkán nem ártasz vele anyira
2018. ápr. 28. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én úgy szoktam, hogy hajmosás, szárítás után kivasalom, az nagyjából kitart a következő mosásig. Különben nem áll sehogy.

Évek óta festett szőke a hajam.

2018. ápr. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!