Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Problemas haj. Tudnatok...

Problemas haj. Tudnatok ajanlani jo szakembert?

Figyelt kérdés
Voltam mar vele borgyogyasznal, kiprobaltam mindenfele sampont (gyogyszertarit, termeszetest, stb.), hajszeszt, probaltam ritkabban mosni, nem vasalni, semmi nem segitett. Zsiros, korpas, viszket. Tudnatok ajanlani jo bor vagy hajgyogyaszt Budapesten. Koszonom!!!
2018. ápr. 27. 21:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia sajnos ajánlani senkit nem tudok,küzdöttem ezzel a problémával énis. Nekem ez segitett: hajmosás szokásos modon a legvégén :1 liter vizbe 2 kupak szájviz! Bármilyen fajta szájviz. Angliában élek itteni védőnö adta a tippet elsőnek alig hittem a fülemnek heti 2 szer alkalaztam és 1 honap alatt teljesen megváltozott a hajam . :) várom a beszámolot a hajad javulásárol :))
2018. ápr. 28. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az elsöt én is kiprobálom. Nekem a viszketésen segitett a t-gél sampon. Korpám mondjuk nem volt, nincs is, viszont a zsirosodáson nekem sem segitett semmi. Nekem a börgyogy azt mondta, h a városi légszennyezettség miatt van, mert semmi baja a börömnek 🤔

Lehet benne vmi...

Ill, még a teafaolajat javasolják ilyen problémákra, de azt még nem probáltam.

2018. ápr. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!