Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hason mivel szoktatok szőrtele...

Hason mivel szoktatok szőrteleníteni?

Figyelt kérdés

Hogy ne erősödjön vagy sűrűsödjön meg

16/L


2018. ápr. 30. 15:13
 1/5 anonim ***** válasza:
42%
Azt a néhány erősebb, feketébb szálat én szemöldökcsipesszel szedem ki. Egyébként semmivel nem ajánlatos, mert megerősödik.
2018. ápr. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%

Mikor felejtitek már el végre ezt a baromságot, hogy megerősödik a szőr a borotvától? Nem erősödik meg. Nagyjából 15 éve borotválom a lábam, hónaljam, karom, és a hasamon is, mert az nagyjából 10 másodperc zuhanyzás közben, amikor amúgy is borotválok mindent.

És jéééé, nem erősödött.

2018. ápr. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
28%

Nekem nem csak néhány erősebb vagy sötétebb szál van a hasamon, hanem az egész hasamon (tulajdonképpen az egész testemen) meglátszik a szőr. Nem erős, nem hosszú, hanem normál, nagyrészt vékonyabb, kisebb szőrök, de hófehér a bőröm és sötétbarna a hajam/szemöldököm/szőr, szóval még a legapróbb kis pihe is meglátszik rajtam. Mielőtt valaki írná, nem, nem vagyok beteg, nincsen semmilyen hormonális zavarom vagy egyéb betegségem.


Én a lábamon, karomon, hónaljamon borotválkozom, mert egyedül ez vált be (az epilátort és a gyantát nem bírja a bőröm) és nem, nem erősödik meg tőle a szőr...ez egy tévhit. Ugyanakkor az egész testem már nem szívesen borotválnám, mert az már egy nagyobb felület, macerás lenne, nem is tudnám mindenhol, sokaig tartana, a borosta sem szép, ha látszódik és elég gyorsan visszanő stb., így ezeket a részeket pl. has, én szőkítem. Ettől még nyilván ott van, de kevésbé látszik és nekem már az is elég, gyors és egyszerű megoldás. Szóval én szőkítem, ami nekem bejött vagy pedig még a gyantát/epilátort tudom elképzelni (csa sajna nekem az nem opció).

2018. ápr. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
61%
Egyes vagyok. Egy időben borotváltam a hasamon, és nekem márpedig megerősödött. Sokkal több és sötétebb szálak jöttek ki a köldököm körül. Plusz be is nőtt tőle pár szőrszál. Amióta felhagytam ott a borotválással, érdekes mód sokkal kevesebb erősebb és feketébb szőrszál jön ki újra. Gondolom ez emberfüggő, úgyhogy sajnálom, de én vagyok az élő példa erre.
2018. ápr. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én borotválom, viszont nekem alapból is erős, így oly mindegy hogy erősödik vagy sem.
2018. ápr. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!