Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bőrradír házilag, nektek...

Bőrradír házilag, nektek eddig mi vált be?

Figyelt kérdés
Hallottam a kavezacos Bőrradírról, és érdekelne, hogy mennyire válik be? Vagy esetleg más otthon elkészíthetőt tudtok ajánlani, ami használ is? (Légyszi azt is kb mennyi ideig kell fent hagyni, vagy mivel dörzsöljük be a bőrbe.) Köszönöm! :)

2018. ápr. 30. 16:16
 1/8 anonim ***** válasza:
A tengeri so es az olivaolaj!nagyon jo!
2018. ápr. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én mézhez vagy olivaolajhoz szoktam kristálycukrot keverni. Nem kell fennhagyni csak körkörösen át kell vele dörzsölni a bőröd. Régebben mosdókesztyűvel vittem fel, de mostanában csak simán fogok egy keveset a radírból a temyerembe és bedörzsölöm vele a bőröm. Sokkal egyszerűbb és gyorsabb így. A kávés se rossz, hatásra kb ugyanolyan de én nem szerettem az illatát.
2018. ápr. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :) a citrom milyen hatással lesz a bőrre?
2018. ápr. 30. 17:24
 4/8 anonim ***** válasza:
én simán szódabikarbónát és vizet használok, belemasszírozom a bőrömbe és azonnal le is mosom, érezhető a hatása azonnal. kávézaccal is próbálkoztam (plusz sima víz), de az nekem túl erős volt. szoktam néha agyagmaszkot feltenni (valami natúr vagy gyógynövényes boltban szerzem be, csak sima zöld vagy rózsaszín agyag), annak a lemosása is felér egy arcradírozással :)
2018. ápr. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az én tuti receptem mez+ rizsliszt. Imádom. A cukor túlságosan nagy szemcseju, és csak karcolja a bőrt! Citromot semmiképp ne tegyél a borodre, mert fényérzékenyíti.
2018. ápr. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :) még annyi, hogy milyen gyakran kell ezt használni kb?
2018. ápr. 30. 18:13
 7/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm! :) még annyi, hogy milyen gyakran kell ezt használni kb?

És kavezac+ víz / vagy olaj?

2018. ápr. 30. 18:26
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Sok házi vacak helyett, müller sajátmárkás enzimes bőrradírja
2018. máj. 1. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!