Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » X-epil használatra kész...

X-epil használatra kész gyantacsík mennyire hatékony?

Figyelt kérdés
Következő fizetésemből be akarok ruházni egy patronos gyantázószettre de sajnos a fizetésemig még van vagy 2 hét, a meleg meg már itt van plusz nem árt ha előtte kipróbálom hogy egyáltalán bírom-e magamnak a gyantázást.
2018. ápr. 30. 16:19
 1/2 anonim válasza:

Nem sokat ér.

Az Isana hideggyantája viszont jó és olcsóbb is. 1000 Ft és 20 csík van benne. Nekem elég szokott lenni 2 db a két lábamra combtól lefelé, fel szoktam még 4-5 alkalommal használni, mert jól tapad.

A Balea viszont megint szar, egy darabot nem szedett ki, de szép a színe.

Szóval a legjobb ebből a fajtából ez, de teljesen tökéletesre nem tudod, mert marad el egy-két szál.

Ja és hajszárítóval melegítsd fel, de ne túl forróra. Kézzel dörzsi semmit nem ér.

Meg ez a hideggyanta nekem lábszárra jó, másra nem, mert itt ki tudod feszíteni, egyenletesen nő a szőr.

Epilátor lehet jobb lenne, azt is kapsz 5 ezer körül már, ha ennyire számít a pénz.

Meg ugye a patronosba is kell venni gyantát újra, az sem olcsó. De azt mondják jó. Olyan kis lehúzó csíkokat is kapsz pár száz forintért 100-asat. A gyanta is lejön a babaolajjal, vész esetben étolajjal, sminklemosóval is.

2018. ápr. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Epilátorom van de a lábamon örökké tart mire leszedi meg mostanában gyorsan felmelegszik a motor, hónaljra elég de lábnál lehet sok lenne neki. Alapból van pénzem csak a hónapban minden összejött a jó idő meg itt van és mégse kéne gorilla lábakkal mászkálni :D
2018. ápr. 30. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!