Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha valaki a hétköznapokon parókát hord?

Figyelt kérdés
Mindig is utáltam a hajamat, szerintem ez az a dolog magamon, amivel foglalkozhatok bármennyit, ugyanolyan csúnya marad. Nem elég, hogy rövid, nem nő (soha nem nőtt még mellközépnél hosszabbra), száraz, pár hónapja nagyon nagy mértékben lekezdett hullani is. Mint kiderült, a stressztől. Persze ápolom, minden tőlem telhetőt megteszek, hogy a saját hajam is kinézzen valahogy, de nagyon csúnya, és mondom, mostanában extrém mértékű a hajhullásom. Mennyire lenne gáz, ha parókát hordanék?

2018. ápr. 30. 23:39
 1/4 anonim ***** válasza:
65%

Nekem alsótagozatban volt egy tanárnőm, akinek gyönyörű haja volt, mindig megdícsértem neki. Aztán felsőbe anyukám elmondta, hogy rákja volt és parókát viselt. Én teljesen ledöbbentem mert olyan volt mintha a sajátja lett volna.

Szerintem nem gáz, főleg ha "élethűt" veszel.

2018. ápr. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Semmit nem gondolok. Mindenkinek a maga dolga
2018. máj. 1. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem baromi kényelmetlen lehet vagy biztosan melegít, ha a saját hajadra veszed fel.

Senki sem tökéletes, nekem például hosszú, gyorsan nő, mindig dicsérik milyen szép fénye van, de elöl ritkás a frufru részen. Úgy fésülöm hogy kevésbé látszódjon, de nem hordanék parókát max ha kihullana foltokban vagy teljesen.

Szerintem fogadd el hogy emberek vagyunk nem pedig babák. Van akinek a haja tökéletes de lehet más meg csúnya rajta.

2018. máj. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
77%

Nekem tetszik, hogyha szép élethű a paróka. Izgalmasan meg tud újulni vele az ember leánya.

Ha sminket lehet cserélni, akkor hajat miért ne?

2018. máj. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!