Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy tüntessem el a pattanások...

Hogy tüntessem el a pattanások után maradt barna foltokat a hátamról?

Figyelt kérdés
Minden pattanásom után, a kinyomott, a kivakart és azok után is amihez hozzá sem nyúltam barna folt maradt. mostmár úgy elszaporodtak a pöttyök, hogy néhány helyen már összefüggő foltok vannak. nem voltam vele bőrgyógyásznál sem és kozmetikusnál sem és nem is nagyon szeretnék, mert nagyon szégyellem, már inkább strandra sem megyek. van aki napozást javasol, valaki szerint meg annál rosszabbat nem is tehetnék. ja és vannak több, mint 1 éves foltok is amik szerintem nem fognak elmúlni. Mit javasoltok?
2010. jún. 13. 18:59
 1/2 anonim válasza:

Először is ajánlom a gyakori bőrradírozást, amúgy meg esetleg egy mélyhámlasztással sikerülne halványítani a foltokat. De ha így sem megy, akkor csak a lézer marad.

Nem kell szégyellni az ilyesmit, menj csak el nyugodtan, a kozmetikusok és a bőrgyógyászok is azért vannak hogy az ilyen problémákat orvosolják.

2010. jún. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Először is ne vakard és ne nyomkodd a pattanásaidat,a radírozás jó,de lehet nem olyan hatékony hosszú távon.Nyudogtan fordulj kozmetikushoz,ne szégyeld.

Tudok neked egy megoldást,amit e-mailben el tudok neked hosszasan magyarázni.Keress fel!:moni.dzielszky@gmail.hu

2010. jún. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!